Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" już wcześniej pojawiała się w telewizji. Biegała po plaży niczym Pamela Anderson

Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki emitowanym w stacji TTV "Królowym życia". Bohaterka reality show swój telewizyjny debiut zaliczyła jednak dużo wcześniej. Wystąpiła wówczas w innej produkcji i biegała po plaży niczym Pamela Anderson.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Prawie milion obserwatorów na Instagramie, bywanie na ściankach, role w filmach Patryka Vegi, wywiad u Kuby Wojewódzkiego czy w końcu codzienność ze stałą obecnością kamer niezbędną do realizacji "Królowych życia" - te czynniki sprawiają, że Dagmara Kaźmierska może poczuć się jak prawdziwa celebrytka. Zdążyliśmy już w pewnym stopniu poznać jej historię i zaznajomić się z wydarzeniami z przeszłości. Zdążyliśmy też przywyknąć do tego, że u jej boku bardzo często pojawiają się znani z reality show przyjaciele i syn Conan, jednak mało kto wie, w której produkcji telewizyjnej debiutowała. Zanim zyskała sławę, zagrała w popularnym serialu paradokumentalnym, wcielając się w imprezową Krystynę. 

Telewizyjny debiut Dagmary Kaźmierskiej

Głównej bohaterce "Królowych życia" nie można odmówić bezpośredniości i pewności siebie. Okazuje się, że Dagmara już wcześniej próbowała swoich sił w telewizji. Pamiętacie paradokument "Pamiętniki z wakacji"? To właśnie tam Kaźmierska stawiała pierwsze kroki przed kamerą. Wystąpiła w 51. odcinku wakacyjnego programu nagrywanego na hiszpańskiej Gran Canarii. Wcieliła się w imprezową bizneswoman, która próbowała naprawić relację z córką. Zaczepiała młodych mężczyzn, biegając po plaży w kostiumie kąpielowym i pareo, a także prowadziła hulaszczy tryb życia. 

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska Screen z 'Pamiętników z wakacji'

Patrząc na kadry z "Pamiętników z wakacji", wnioskujemy, że wizerunek i styl ubioru Dagmary nie zmienił się zbytnio na przestrzeni tych kilku lat. Już wtedy jej stylizacje były pełne przepychu - miłość do znacznych rozmiarów biżuterii okazuje się być u Kaźmierskiej wieczna. 

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska chciałaby już zostać babcią?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.