Daniel Martyniuk i jego dawna miłość znów są razem. Faustyna widziana była pod domem rozwodnika. To jej rodziców obraził publicznie

Wyrok w sprawie małżeństwa Daniela Martyniuka i Eweliny Golczyńskiej jeszcze nie uprawomocnił się, a mężczyzna już umawia się na randki? W minioną sobotą wpadła do niego jego była dziewczyna, Faustyna Jamiołkowska.

Gorący czas w życiu Daniela Martyniuka powoli dobiega końca. Przez kilkanaście ostatnich dni w mediach pisało się wiele o jego głośnym rozwodzie i medialnych przepychankach jego matki z jego byłą żoną - Ewelina przystała na pewne żądania Danuty i zwróciła na przykład rodzinny pierścionek zaręczynowy. Każda ze stron wydała swoje oświadczenie, co nie zmieniło jednak faktu, że paparazzi śledzili, co dzieje się u młodego celebryty. Okazuje się, że miniony weekend Daniel spędził w swoim mieszkaniu z byłą partnerką. Faustyna zrobiła mu zakupy w osiedlowym sklepie. 

ZOBACZ TEŻDanuta Martyniuk nie odpuszcza byłej żonie Daniela i wyciąga kolejne brudy. "Ludzie mówią mi, że byłam za dobra"

Zobacz wideo Daniel Martyniuk zrobił awanturę na Instagramie. Stwierdził, że Rafałowi Collinsowi należy się "lepa"

Daniel Martyniuk dopieszczany przez byłą partnerkę

O związku Daniela i Faustyny głośno było już dwa lata temu. To wtedy właśnie kontrowersyjny celebryta opublikował w sieci nagrane, w którym obrażał rodzinę partnerki. Kilka tygodni temu wideo miało jednak zniknąć z jego social mediów, ponieważ syn króla disco polo odnowił kontakt z kobietą. W tych plotkach musi być sporo ziarenek prawdy. Prawniczka spędziła weekend u rozwodnika.

Faustyna JamiołkowskaFaustyna Jamiołkowska Plotek Exclusive

Z relacji świadka wynika, że Jamiołkowska przybyła do białostockiego mieszkania Daniela w sobotę wieczorem. Miała spędzić u niego noc i zrobić zakupu w osiedlowym sklepie późną porą.

Przypomnijmy, Faustyna Jamiołkowska pochodzi z Sierpca i jest prawniczką. Na co dzień pracuje w Białymstoku w Europejskim Stowarzyszeniu Studentów Prawa. 

Sprawdź: Modną odzież męską na Avanti24.pl!

POLECAMYEwelina Martyniuk wydała oświadczenie! "Chciałabym prosić o uszanowanie prywatności mojej CAŁEJ RODZINY". Jej odezwę przekazali rodzice

Więcej o: