Edyta Górniak wspomina wakacje w Tajlandii. Pochwaliła się zdjęciem z wody. Internauci pod wrażeniem. "Co za figura"

Na Instagramie Edyty Górniak pojawiło się odważne zdjęcie z wakacji. Fani artystki nie kryją swoich zachwytów.

Edyta Górniak jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, dzięki którym udaje jej się utrzymywać stały kontakt z fanami. Piosenkarka regularnie relacjonuje im kulisy swojej pracy, a także zdradza nieco szczegółów ze swojego życia prywatnego. Nie brakuje również przemyśleń dotyczących teorii spiskowych oraz pandemii koronawirusa. Na szczęście na najnowszej fotce nie porusza tak kontrowersyjnych tematów. Artystka wróciła wspomnieniami do wakacji w Tajlandii i pochwaliła się zdjęciem z wody. Internauci są pod wielkim wrażeniem.

ZOBACZ TEŻ: Edyta Górniak napisała piosenkę dla byłego partnera. Utwór nie zniknął z repertuaru. "Jest na trasie akustycznej"

Edyta Górniak wspomina wakacje

Edyta Górniak w wielu wywiadach powtarzała, że spokój ducha jest dla niej najważniejszy. Diwa najchętniej wypoczywa w Tajlandii, gdzie jak sama przyznaje, jest w stanie skumulować w sobie dużo pozytywnej energii. Nic więc dziwnego, że z chęcią wraca do spędzonych właśnie tam chwil. W najnowszym poście, jaki zamieściła na Instagramie, możemy zobaczyć beztroską wokalistkę, kąpiącą się w morzu. 

Czuję się wolna, kiedy tańczę - czytamy w opisie fotki.
 

Fani są pod wrażeniem piosenkarki, o czym tłumnie dają znać w komentarzach pod zdjęciem. 

Też chcę mieć taką figurę. 
Jesteś piękna pod każdym względem. 
Wow. Co za figura. Zazdroszczę - piszą. 

Na was Edyta Górniak też zrobiła tak duże wrażenie? 

ZOBACZ TEŻ: Maja Sablewska: Górniak zablokowała mnie na Instagramie. Jest odpowiedź diwy: Niech się cieszy, że nie spotkałyśmy się w sądzie

Zobacz wideo Edyta Górniak o nowym singlu: Zastanawiałam się, czego teraz potrzebują ludzie: wypłakać się czy się podnieść?