Sandra Kubicka odwiedziła fryzjera. Ma nową fryzurę i inny odcień blondu. Efekt? "Zniewalający"

Sandra Kubicka oddała się w ręce profesjonalistki, która wyczarowała jej nową fryzurę. Według internautów modelka wygląda dużo lepiej niż przed zmianą. Sami zobaczcie!

Sandra Kubicka nie tak dawno poinformowała swoich fanów, że ma koronawirusa. Jak widać, choroba modelki na szczęście przebiegała szybko i lekko, bowiem celebrytka wróciła już do swoich dawnych obowiązków. Gdy tylko wyzdrowiała, postanowiła zadbać o swój wygląd i wybrała się do salonu fryzjerskiego, by oddać włosy w ręce profesjonalnych stylistów. Sandra zdecydowała się na delikatne cięcie i odświeżenie koloru. Teraz może pochwalić się nowym odcieniem blondu, w którym według internautów wygląda zniewalająco. 

Sandra Kubicka prezentuje nowy kolor włosów

Mówi się, że nowa fryzura oznacza duże zmiany w życiu kobiety. Dewizę tę zdaje się potwierdzać Sandra Kubicka, która zaprezentowała na Instagramie odświeżony kolor włosów, przy okazji dodając wymowny wpis. 

Nowy kolor, nowe życie, kto to? - pyta zaczepnie celebrytka. 

Modelka ma za sobą rozstanie z partnerem, medialną przepychankę z córką byłego chłopaka i przeprowadzkę z USA do Polski. Jakby tego było mało, okazało się, że wynik jej testu na koronawirusa jest pozytywny. Sandra szybko wróciła do zdrowia i tym samym zakończyła pewien etap w swoim życiu. Czyżby nowa fryzura była przypieczętowaniem wielkich zmian? Pewne jest to, że delikatna metamorfoza celebrytki spodobała się jej fanom. Sami zobaczcie, jak Kubicka prezentuje się w takim odcieniu blondu.

Zobacz wideo Sandra Kubicka postawiła na cięcie i nowy kolor włosów!

W komentarzach pod opublikowanym przez modelkę filmikiem zaroiło się od komplementów. 

The best cieniowanie. Dla mnie jedna z ładniejszych kobiecych fryzur.
Zniewalający efekt!
Dużo lepszy odcień blondu.
Widać, że żyjesz pełnią życia (nowego życia), gdy nie masz chłopaka. 

A Wy jak oceniacie tę drobną przemianę celebrytki?