Sandra Kubicka ma koronawirusa. "Nie mogę w to uwierzyć". Humor jej jednak nie opuszcza

Sandra Kubicka podzieliła się z fanami niespodziewaną wiadomością. Polska modelka została zakażona koronawirusem.

Coraz więcej gwiazd śmiało mówi o tym, że przeszło zakażenie koronawirusem. Do tego grona należą między innymi najlepiej opłacany aktor na świecie Dwayne Johnson, youtuberka Lexy Chaplin czy jeden z uczestników "The Voice of Poland". Niedawno do mediów przedostała się również informacja o chorobie Roberta Pattinsona i zawieszeniu zdjęć do nowego filmu o Batmanie. Ostatnio głos postanowiła zabrać Sandra Kubicka, u której również zdiagnozowano wirusa.

Sandra Kubicka ma koronawirusa

Kubicka opublikowała na InstaStories nagranie, w którym zdradziła, że została zakażona. Bardzo zależało jej na tym, aby ta informacja wyszła właśnie od niej. Modelka wciąż nie może uwierzyć w to, co ją spotkało.

Kochani, nie wiedziałam, czy o tym mówić, czy nie, ponieważ bardzo się stresuję, ale wolę, żeby wyszło to ode mnie. Nie uwierzycie, bo ja też w to nie mogę uwierzyć. (...) Nagle dostaję telefon, że mam Covid - zaczęła.
Zobacz wideo Sandra opowiedziała o przebiegu choroby

Okazuje się, że Sandra nie ma żadnych objawów choroby. Wręcz przeciwnie - czuje się bardzo dobrze.

Przechodzę go bezobjawowo. Nie mam gorączki, czuję się fenomenalnie. Wczoraj trzy godziny trenowałam. Nie mam kaszlu, mam węch, mam smak. Nic. Zero. Totalnie.

Celebrytka chce wyzdrowieć jak najszybciej. W planach ma w końcu wyjazd do Stanów Zjednoczonych.

Będę Wam relacjonować moje samotne życie. (...) Będę grzecznie siedzieć w domu, bo niedługo chcę polecieć do Stanów.

Mimo choroby, Kubickiej bardzo dopisuje humor. Na jej InstaStories możemy podejrzeć, jak relacjonuje życie w domowej izolacji. Trochę jej się nudzi, jednak może liczyć na wsparcie kochanej mamy oraz oddanych obserwatorów. Sandrze życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Sandra Kubicka o relacji z córką Kaio: Byłam surową macochą. [PLOTKERSI]