Robert Pattinson zakażony koronawirusem. Zawieszono zdjęcia do "Batmana". Wytwórnia wydała oświadczenie

Robert Pattinson przeszedł test na koronawirusa. Jego wynik okazał się pozytywny. Teraz aktor jest na kwarantannie.

Robert Pattinson przechodzi COVID-19. Fani gwiazdora mają kilka powodów do zmartwień - nie tylko obawiają się o zdrowie aktora, ale też o losy jego najnowszej produkcji. Na razie zdjęcia do najnowszego "Batmana", gdzie Pattinson wciela się w postać tytułowego bohatera, zostały wstrzymane. 

Zobacz wideo Robert Pattinson jako mroczny Batman! Zwiastun DC FanDome

Robert Pattinson zarażony koronawirusem

Wytwórnia Warner Bros wydała oficjalne oświadczenie, w którym potwierdziła, że jeden z członków obsady "Batmana" cierpi na COVID-19. Nie podano danych chorego, jednak zagraniczne media szybko dotarły do informacji, że chodzi o nikogo innego, jak Roberta Pattinsona. Gwiazdor trafił na kwarantannę. W związku z jego chorobą plan zdjęciowy został zamknięty.

Członek ekipy "The Batman" przeszedł test na koronawirusa. Wynik okazał się pozytywny, więc przebywa na kwarantannie zgodnie z ustalonymi protokołami. Praca została chwilowo wstrzymana" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Nie wiadomo kiedy znów ruszą zdjęcia do produkcji. Póki co nie ma też żadnych oficjalnych informacji na temat stanu zdrowia aktora. Robert Pattinson nie jest aktywny w mediach społecznościowych. Sam nie potwierdził, że jest chory. Nie relacjonuje również tego, jak się czuje. 

My ze swojej strony życzymy gwiazdorowi "Zmierzchu" szybkiego powrotu do zdrowia. Podobnie jak fani na całym świecie czekamy na kolejne informacje na temat stanu zdrowia aktora. 

ZOBACZ TEŻ: Robert Pattison romansuje z mężatką?! Podobno Margot Robbie skradła serce przystojnego aktora

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.