Izabella Krzan nie jest już singielką! Na zdjęciu uwieczniła czułości z nowym partnerem. Panowie załamani. "Co teraz ze mną?"

Izabella Krzan wyjechała na wakacje do Portugalii. Piękna Miss Polonia 2016 nie jest tam jednak sama. Towarzyszy jej przystojny partner.

Izabella Krzan szturmem weszła do show-biznesu, kiedy w 2016 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Już rok później została prowadzącą cyklu reportaży "Lajk!", emitowanych podczas programu "Pytanie na śniadanie". Później TVP zaoferowała jej posadę prezenterki w "Kole Fortuny". Krzan szybo została zauważona i doceniona w Telewizji Polskiej, nic więc dziwnego, że przydzielono jej kolejny format, a konkretnie odświeżony po latach "Czar par", który prowadziła z Maciejem Kurzajewskim. Coraz częściej zaczęła też prowadzić imprezy emitowane na antenie TVP. Jak widać, jest zapracowana i rozchwytywana. Teraz znalazła jednak chwilę dla siebie i razem z partnerem wyjechała na wakacje do Portugalii. 

Izabella Krzan z nowym ukochanym. Kim jest mężczyzna?

Izabella Krzan udostępniła na swoim Instagramie mnóstwo kapitalnych zdjęć z wakacji. Uwagę zwracają zwłaszcza te, na których prezenterka pozuje w bikini, a takich nie brakuje. Sporo mówi się też o ostatnim zdjęciu, którym pochwaliła się Krzan. Miss pozuje na nim ze swoim partnerem. Kim jest? Póki co niewiele o nim wiadomo. Wiemy jednak, że tajemniczy przystojniak ma na imię Dominik, mieszka w Warszawie i jest projektantem. 

 

Krzan oznaczyła go na zdjęciu, dlatego bez problemu można zobaczyć więcej fotografii mężczyzny, które ten publikuje na swoim Instagramie. 

 
 

Ładnie razem wyglądają?

Fani komentują

Pod zdjęciem Krzan i jej partnera pojawiło się mnóstwo komentarzy. Posypało się sporo komplementów. Jednak męska część fanów prezenterki nie kryła rozgoryczenia, że piękność nie jest już sama. 

Ładna z was para.
Pięknie. Jest facet w raju... Co teraz ze mną?
No i złamane serce.
No nie, to już nie ma sensu dłużej się starać o Pani względy? - dopytywali. 

Izabella Krzan i jej poprzednie związki

Dotąd Izabella Krzan nie afiszowała się z nowym związkiem. Jeszcze w lutym tego roku w wywiadzie dla  "Plejady" zapewniała, że jest singielką, cieszy się z takiego stanu rzeczy i nie jest gotowa na nową miłość. Nie wiadomo więc, kiedy dokładnie zaczęła spotykać się z przystojnym Dominikiem. W 2019 roku rozstała się ze swoim byłym partnerem Michałem Filipem

Zobacz wideo Najpopularniejsze pary na Instagramie
Więcej o: