Jennifer Lopez w najnowszym wideo wystąpiła w garniturze od polskiej projektantki. Wyglądała pięknie!

Radosną nowinę przekazała Magda Butrym na swoim profilu na Facebooku. Projektantka udostępniła zdjęcie Jennifer Lopez z podpisem, że ma na sobie garnitur jej projektu.

Jennifer Lopez to jedno z tych nazwisk, po których od razu można postawić kropkę, bo jest marką samą w sobie, niekwestionowaną legendą muzyki i kina, tytanem pracy i królową metamorfoz. Kobieta piękna, niezależna, utalentowana, szalenie wytrwała i zdyscyplinowana. O jej figurze marzą wszystkie kobiety, a do jej zdjęć wzdychają miliony. Trudno się dziwić. Każdego dnia 51-letnia Lopez pokazuje, że wiek nie stanowi dla niej żadnych przeszkód i nie jest barierą, która mogłaby przeszkodzić jej w dążeniu do spełnienia marzeń.

Ostatnio udowodniła też, że programy do przerabiania zdjęć nie są dla niej - zwyczajnie ich nie potrzebuje. Wygląda świetnie nawet na fotografiach zrobionych przez paparazzi z ukrycia.

CZYTAJ: Jennifer Lopez na Instagramie prezentuje wyrzeźbione ciało, a jak wygląda w rzeczywistości? Przeanalizowaliśmy zdjęcia paparazzi 

Jennifer Lopez wystąpiła w garniturze polskiego projektu. Wygląda zjawiskowo!

Teraz okazuje się, że jedna z najpopularniejszych gwiazd na świecie nosi ubrania od polskiej projektantki! Chodzi o Magdę Butrym. Projektantka radosną nowiną pochwaliła się na swoim profilu na Facebooku: 

W najnowszym wideo Jennifer Lopez nosi garnitur projektu Magdy Butrym - czytamy.

Magdzie gratulujemy kolejnego sukcesu! Przypomnijmy, że w przeszłości jej projekty nosiły między innymi Kim Kardashian i Beyonce

ZOBACZ TEŻ: Jennifer Lopez w samym szlafroku prezentuje naturalną wersję siebie. Kosmetyki nie są jej potrzebne! "Poranna twarz"

Więcej o: