Jennifer Lopez w samym szlafroku prezentuje naturalną wersję siebie. Kosmetyki nie są jej potrzebne! "Poranna twarz"

Jennifer Lopez opublikowała na Instagramie zdjęcie bez makijażu. Jak o poranku wygląda jedna z najseksowniejszych gwiazd świata?

Niespełna dwa tygodnie temu Jennifer Lopez świętowała urodziny. Patrząc na latynoską artystkę, ciężko uwierzyć, że ma za sobą już 51 wiosen. Piosenkarka zachwyca z każdym kolejnym występem, prezentując nie tylko piękne kreacje, ale przede wszystkim wysportowane ciało. J.Lo dba o swoją kondycję i wylewa siódme poty na siłowni. Kilka miesięcy temu mimo pandemii jedna z placówek została nawet specjalnie dla nie otworzona. Teraz z kolei podziwiać możemy naturalną wersję gwiazdy. Do najnowszego selfie zrobionego o poranku zapozowała bez makijażu.

POLECAMYKarolina Szostak zmieniła fryzurę i porównała się do Jennifer Lopez. "Prawie jak siostry i to bliźniaczki"

Zobacz wideo Sandra Kubicka: Podążam drogą Jennifer Lopez. Gdy przejdę na emeryturę, chciałabym opisać moje życie w książce

Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu

Sobotni poranek Jennifer Lopez zaliczyła chyba do bardzo udanych. Siedząc na tarasie w szlafroku, zrobiła sobie selfie i pokazała się w bardzo naturalnej wersji. Takie zdjęcia w przypadku tak popularnej artystki to naprawdę rzadkość.

Poranna twarz - napisała pod postem.
 

Fani ochoczo komplementowali zdjęcie artystki. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Jesteś bardzo śliczna w naturalnej wersji. Kocham Cię!
Najpiękniejsza poranna twarz, jaką widziałam.
Jaka dziecięca twarz!

Naszym skromnym zdaniem Jennifer nie powinna zbyt mocno się malować. Jej buzia jest śliczna, cera zadbana i w wersji naturalnej gwiazda wyglądała równie pięknie, co z wszelkiego rodzaju dodatkami. Czekamy na więcej porannych fotek!

ZOBACZ TEŻJennifer Lopez dała narzeczonemu urodzinowego buziaka. Na pole golfowe przyszła z torebką wartą milion złotych

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.