Jennifer Lopez na Instagramie prezentuje wyrzeźbione ciało, a jak wygląda w rzeczywistości? Przeanalizowaliśmy zdjęcia paparazzi

Jennifer Lopez zdecydowanie jest jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Artystka ma też świetną figurę, która jest pożądana przez miliony kobiet na całym świecie. A jak gwiazda wygląda na co dzień? Sprawdziliśmy.

Jennifer Lopez już od kilkudziesięciu lat występuje na scenie. Mimo to trudno uwierzyć, że jedna z największych gwiazd na świecie ma 51 lat. Przecież ona wygląda tak młodo! Składa się na to między innymi jej kondycja, której mogą pozazdrościć o wiele młodsze koleżanki. Nie sposób tutaj nie wspomnieć o pamiętnym już występie na tegorocznym Super Bowl. Artystka rozgrzała scenę nie tylko swoim śpiewem, ale także ognistym i żywiołowym tańcem. 

Lopez na okładkach magazynów, w reklamach telewizyjnych i nawet na Instagramie prezentuje swoje nienaganne kształty. Ale przecież wszyscy doskonale wiedzą, że ideałów nie ma. I tyczy się to również naszej Jen.

Jennifer Lopez na wakacjach. Porównaliśmy kadry z Instagrama ze zdjęciami paparazzi

J.Lo bardzo poważnie podchodzi do swoich treningów. To właśnie codziennym ćwiczeniom zawdzięcza świetną formę. Skupia się w nich przede wszystkim na brzuchu, ramionach, pośladkach oraz udach. Podczas zajęć miesza ze sobą trening obwodowy, podskoki, burpees, kickboxing oraz treningi HIIT. Więcej o jej ćwiczeniach możecie przeczytać TUTAJ.

 

W utrzymaniu takiej sylwetki ważna jest również odpowiednia dieta. Osobisty szef kuchni Jen zdradził, że artystka uwielbia świeże owoce i warzywa, ale była zmuszona zrezygnować z cukru, kofeiny i alkoholu.

W spiżarni Lopez i Rodrigueza nigdy nie brakuje zielonych warzyw, takich jak szpinak, seler oraz ogórki. Para codziennie, jeszcze przed śniadaniem, wypija świeży warzywny sok - zdradził w "Women's Health".
 

Okej, ale przecież na Instagramie wszystko wygląda pięknie. Pewnie zastanawiacie się, co z rzeczywistością. Mimo że J.Lo stara się chronić swoją prywatność i raczej nie daje się złapać w pułapki czujnych paparazzi, to tym razem się jej nie udało. Gwiazda została przyłapana na plaży w Turks w towarzystwie męża, Alexa Rodrigueza.

Artystka nie była świadoma tego, że ktoś robił jej zdjęcia z ukrycia. Dlatego teraz możemy sprawdzić, jak prezentuje się Jen w wakacyjnej kondycji. Na plażę założyła oczywiście dwuczęściowy strój, który - prawdę mówiąc - nie zakrywał zbyt wiele.

Werdykt? Lopez naprawdę świetnie wygląda w całkowicie naturalnej wersji. Kostium kąpielowy pięknie podkreślił wyćwiczone pośladki oraz uda. Co prawda jej muskulatura jest nieco podkręcona na Instagramie, ale w realu gwiazda prezentuje się równie dobrze.

Jennifer LopezJennifer Lopez instagram/jlo, EastNews

Jennifer pochwaliła się ostatnio zdjęciem w kostiumie kąpielowym, w którym przyłapali ją paparazzi. Na Instagramie jej brzuch wygląda niesamowicie. Fotki z ukrycia tylko potwierdzają, że Lopez nie potrzebuje programu do obróbki zdjęć.

Jennifer LopezJennifer Lopez instagram/jlo, EastNews

Spodziewaliście się, że gwiazda jest w aż tak dobrej formie?

Zobacz wideo Tak Jen trenuje z mężem