Justyna Żyła w pociągu z nowym ukochanym. Podpis niby uroczy, a jednak szpila dla Piotra

Justyna Żyła kolejny raz wstawiła na Instastories relację z tajemniczym mężczyzną. Nie obyło się bez aluzji do byłego męża.

Materiały opublikowane ostatnio w Internecie przez Justynę Żyłę wskazują na to, że w życiu uczuciowym byłej żony Piotra pojawiła się dobra passa. "Znana osobowość medialna i blogerka kulinarna" w sobotę wieczorem pochwaliła się na swoim instagramowym profilu relacją z randki. Celebrytka i jej tajemniczy ukochany wybrali się do knajpki w centrum Warszawy, a także zaliczyli romantyczny spacer po starówce. Nie zabrakło również bukietu kwiatów, a pełen wrażeń dzień zakończył się seansem filmowym w łóżku.

Zobacz też: Justyna Żyła ma chłopaka! Zrelacjonowała romantyczny wieczór z tajemniczym mężczyzną. Wrzuciła zdjęcia z łóżka. Odważnie!

Justyna Żyła pokazuje tajemniczego mężczyznę i wbija szpilę mężowi

33-letnia celebrytka jest bardzo aktywna w social mediach, a w swoich wpisach z chęcią wbija szpilę byłemu mężowi. Uczestniczka dziewiątej edycji polsatowskiego "Tańca z gwiazdami" niedawno rozpisała się na temat macierzyństwa i między wierszami zarzuciła Piotrowi zaniedbywanie relacji z dwójką dzieci.

Zobacz też: Justyna Żyła znowu wbiła szpilę byłemu mężowi. Nawiązała do wychowywania dzieci. "To poświęcanie czasu"

Justyna na fali romantycznego uniesienia opublikowała na Instastories kolejną relację z tajemniczym mężczyzną. Celebrytka uwieczniła ich wspólną podróż pociągiem i pokazała wyświetlany na smartfonie mecz piłki nożnej:

Kiedy towarzysz podróży nie ogląda starych relacji Ski jumping – napisała celebrytka, nawiązując przy okazji do pasji i zawodu swojego byłego męża.

Towarzysz podróży Justyny ŻyłyTowarzysz podróży Justyny Żyły Instagram.com/Justynazyla

Na Instastory Żyły pojawiło się także zdjęcie dziecka ubranego w piłkarską koszulkę. Myślicie, że Justyna została fanką piłki nożnej?

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji rodziny na powiększenie ust: "Mogli nie zauważyć"