Anna Starmach przed i po. Pokazała się w naturalnej wersji i w pełnym makijażu. "Widzisz różnicę?"

Anna Starmach postanowiła porównać swoje dwa zdjęcia. A czy Wy dostrzegacie różnicę?

Jeszcze jakiś czas temu w mediach społecznościowych użytkownicy pokazywali tylko wybrane i przede wszystkim piękne momenty ze swojego życia. W tej pogoni za lajkami prym wiodły nie tylko hollywoodzkie, ale także polskie gwiazdy. Na ich profilach mogliśmy znaleźć kadry z egzotycznych podróży, wykwintne posiłki z drogich restauracji czy zdjęcia z czerwonego dywanu. Ten trend zaczął stopniowo zanikać i jego miejsce zastąpiła zwykła naturalność. I tak okazało się, że Anna Lewandowska ma cellulit, a Katarzyna Zielińska nie ma problemu, aby pokazać jak wygląda tuż po przebudzeniu. Ostatnio także Anna Starmach postanowiła zaprezentować swoją naturalną stronę.

Anna Starmach w makijażu i bez

Kucharka opublikowała na swoim Instagramie porównanie dwóch zdjęć. Na pierwszym widzimy Anię w pełnym makijażu oraz ułożonej fryzurze. Na kolejnym zaś możemy podziwiać 33-latkę w całkowicie naturalnej wersji. Za ich pomocą chciała przekazać swoim obserwatorom ważne przesłanie.

Widzisz różnicę? 1 czy 2? Każda z nas jest piękna, a reszta zależy od dobrego fryzjera, makijażu i zdjęcia! - napisała.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Anna Starmach świętuje trzecią rocznicę ślubu, o której prawie zapomniała. "Taka ze mnie żona"

 

Większość internautów przyznało, że Starmach wygląda najpiękniej na zdjęciu numer dwa.

Cudowna w każdej wersji! Uśmiech robi największą robotę.
Żaden fryzjer nie ułoży tak pięknego i szczerego uśmiechu, a najlepszy make up nie dorysuje szczęśliwego spojrzenia, które bije z obu zdjęć. - pisali.

Wy również wolicie Anię w naturalnej wersji?

Zobacz wideo Anna Starmach ma dosyć sławy?