Anna Starmach świętuje trzecią rocznicę ślubu, o której prawie zapomniała. "Taka ze mnie żona"

Anna Starmach świętowała trzecią rocznicę swojego ślubu. Niewiele brakowało, a zapomniałaby o tak ważnym dniu. Przyznała to pod zdjęciem z romantycznej sesji ślubnej.

Na początku swojej medialnej kariery Anna Starmach niechętnie chwaliła się życiem prywatnym. Dopiero po narodzinach dziecka, jurorka Masterchefa zaczęła nieco częściej udostępniać w Internecie fotografie z rodzinnego albumu. Na profilu Starmach na Instagramie pojawiły się zdjęcia córki Jagny, która jest owocem małżeńskiego związku jurorki z Piotrem Kuską. 2 września gwiazda TVN  świętowała trzecią rocznicę ślubu, lecz... o mały włos o niej nie zapomniała.

Zobacz też: Anna Starmach pokazała urocze zdjęcie z córką i napisała szczerze o macierzyństwie. Jagienka jest już całkiem spora

Anna Starmach świętuje trzecią rocznicę ślubu. Pokazała zdjęcia w białej sukni

Jurorka Masterchefa wstawiła na swój profil na Instagramie zdjęcie w rozłożystej sukni ślubnej, wykonane na ściance ułożonej z wielobarwnych róż. W opisie fotografii przyznała, że trzecia rocznica ślubu prawie jej umknęła:

Wstaję rano i tak sobie myślę: 2 września, 2 września... Coś się wtedy wydarzyło, coś kojarzę.. no tak, już wiem: nasza rocznica ślubu! - napisała Starmach przy zdjęciu w sukni ślubnej.
 

W rocznicowym wpisie jurorka zdradziła również, jaką żoną jest na co dzień. Ironicznie wymieniła swoje „wady”, a także przyznała, że rocznicę ślubu spędza z dala od męża:

Jak to się stało, że zapomniałam? Jak to się stało, że jestem teraz nad morzem, a mąż w Krakowie i że rocznicę spędzimy osobno?! [...] Taka ze mnie żona... Zapominam o rocznicach, nie umiem parkować, nie przyszywam guzików, gubię paragony i ładowarki, notorycznie nie odbieram telefonu...

Starmach zarzekała się, że więcej nie zapomni o tak ważnych dniach:

A on i tak codzienne przed snem mówi mi to piękne: kocham cię z wzajemnością mężu wspaniały! I postaram się, choć obiecać nie mogę, że za rok już nie zapomnę!

Zobacz też: Anna Starmach zaliczyła zakupową wpadkę. Wybrała dla córki zabawkę, która okazała się gigantyczna. "Rozmiar ma znaczenie"

Pod instagramowym postem posypały się dziesiątki gratulacji od fanów. Myślicie, że Starmach dotrzyma słowa i już więcej nie zapomni o rodzinnym święcie?

Zobacz wideo Czy Ewa Chodakowska i Anna Starmach czasami mają dosyć sławy?