Anna Starmach zaliczyła zakupową wpadkę. Wybrała dla córki zabawkę, która okazała się gigantyczna. "Rozmiar ma znaczenie"

Anna Starmach pochwaliła się na Instaramie piłką, którą kupiła dla swojej pociechy. Ku zaskoczeniu gwiazdy, zabawka okazała się większa od dziecka.

Anna Starmach zaliczyła zabawna zakupową wpadkę. Jurorka  w programie "MasterChef" chciała sprawić radość swojej kilkumiesięcznej córce i kupiła dla niej nadmuchiwaną piłkę przypominająca arbuza. Celebrytka nie przewidziała jednak, że zabawka będzie dużo większa niż wspomniany owoc.

Cała sytuacja tak rozbawiał prezenterkę, że pochwaliła się nią na Instagramie. Przy okazji zamieściła też zdjęcia, na której możemy podziwiać ogromną piłkę. 

Kupując dziecku piłkę, zwróć uwagę na wymiary określone na opakowaniu! Może się okazać, że piłka jest większa od dziecka! Rozmiar ma znaczenie - śmiała się Starmach. 
 

Fani komentują wpadkę Anny Starmach

Wpis prezenterki spotkał się z dużym zrozumieniem, zwłaszcza ze strony innych rodziców. Ci przyznali, że również popełnili taki błąd. 

Ja też się tak nabrałam.
Rodzice się pobawią. 
Będzie dla mamy -  pisali. 

Jak widać warto czytać opisy na opakowaniach, zwłaszcza kupując przez internet. 

Nie tylko Anna Starmach niedawno została mamą. Zobaczcie, które gwiazdy urodziły w 2018 roku. 

Zobacz wideo

AG