Starmach pozuje bez makijażu z córką na rękach. "Za mną nieprzespana noc". Internauci zachwyceni: "Naturalne, niepozowane zdjęcie". Komentuje też Lewandowska

Anna Starmach pokazała zdjęcie z córeczką i opowiedziała o nieprzespanej nocy. Internauci docenili gwiazdę za naturalność zdjęcia. Skomentowała też Anna Lewandowska.
Zobacz wideo

Anna Starmach została mamą w listopadzie minionego roku. Na świat przyszła wówczas jej córeczka, Jagna. Jurorka "Masterchefa" cały czas doświadcza uroków związanych z pierwszym macierzyństwem. Co jakiś czas na Instagramie gwiazdy pojawiają się posty, w których Anna dzieli się z internautami swoimi przeżyciami z bycia mamą.

Anna Starmach pokazała córkę

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie, Anna pozuje bez makijażu z córką w ramionach. We wpisie opowiada o nieprzespanej nocy.

 
Za mną nieprzespana noc i „ciężki dzień”, córeczka właśnie zasnęła na moich ramionach i pewnie jak ją znam ( a znamy się już ponad 3 miesiące), to zaraz się obudzi i zacznie się wieczorne marudzenie. A ja ją będę przytulać, kołysać nosić i całować :)

W komentarzach użytkowniczki chwalą Annę za to, że nie koloryzuje macierzyństwa, pokazuje się w wersji saute i otwarcie mówi o tym, że bycie mamą kilkumiesięcznego brzdąca nie zawsze jest łatwe i przyjemne.

Wygląda pani zjawiskowo, jak prawdziwa matka, która ma nieprzespane noce i kocha swoje dziecko
Piękne zdjęcie. Takie prawdziwe, niepozowane

Swój komentarz w postaci serduszka zostawiła też Anna Lewandowska.

Musimy przyznać, że jurorka "Mastechefa" prezentuje się znakomicie i widać, że macierzyństwo daje jej ogromną frajdę!

KS

Więcej o: