Starmach zabrała córkę na wakacje do Włoch. "Myślałam, że nie da się odpocząć z bobasem". Sądząc po zdjęciach, chyba nie było z tym problemu

Ania Starmach postanowiła odpocząć od codziennych obowiązków i wybrała się z córką oraz mężem na wakacje do Włoch. Pochwaliła się obszerną relacją, a my... zazdrościmy takiego wypoczynku.

Ania Starmach w listopadzie została mamą. To wówczas na świat przyszła jej córka Jagna. Od tamtej pory życie gwiazdy podporządkowane jest w dużej mierze właśnie dziecku. Gdy przyszedł więc czas na zasłużone wakacje, Ania postanowiła na urlop zabrać ze sobą Jagnę. 

Zobacz wideo

Ania Starmach na rodzinnych wakacjach

Starmach pod jednym z wakacyjnych zdjęć przyznała, że obawiała się, czy będzie w stanie wypocząć na urlopie z dzieckiem. Na szczęście okazało się, że tak. 

Myślałam, że nie da się odpocząć na wakacjach z bobasem. Myślałam, że szlaki górskie to nierealne marzenie. A tu NIESPODZIANKA! Mam córkę i męża na medal Wypoczywam, wysypiam się i zdobywam szczyty! Każdemu życzę takiego fenomenalnego urlopu!

Ania, Jagna oraz mąż gwiazdy Piotr przebywają w Merano, popularnym ośrodku turystycznym we Włoszech. Starmach już zdążyła pochwalić się obszerną relacją z tego miejsca, a widoki... wprost zapierają dech w piersiach. Jak dodała, to raj dla chodziarzy. I rzeczywiście, szlaków tam nie brakuje. Zobaczcie, jak Ania Starmach zdobywa szczyty wraz z rodziną. Zdjęcia znajdziecie oczywiście w galerii. My zazdrościmy, a Wy? 

DH

Więcej o: