Anna Starmach porównała swoje zdjęcie w ciąży z obecnym wyglądem. Fani: Na obu zdjęciach piękne nogi

Anna Starmach dziewięć miesięcy temu została mamą. Gwiazda TVN pokazała teraz, jak wyglądała dwa miesiące przed porodem.

Anna Starmach w listopadzie 2018 roku po raz pierwszy została mamą. To właśnie wtedy na świecie pojawiła się jej córka Jagienka. Dziewczynka stała się oczkiem w głowie gwiazdy "Masterchefa", która poświęciła się macierzyństwu. Gwiazda TVN opublikowała właśnie na Instagramie wpis, w którym porównała zdjęcie sprzed kilku miesięcy z obecnym wyglądem. Widać różnicę?

Nie tylko Ania Staramch została niedawno mamą. Ostatnie miesiące były prawdziwym "baby boomem" wśród polskich gwiazd!

Zobacz wideo

Anna Starmach pokazała, jak wyglądała w ciąży

Przed prezentacją jesiennej ramówki TVN Ania Starmach udała się do swojego ulubionego fryzjera. Chwilę po tym, jak została uczesana, zrobiła zdjęcie i zestawiła je z fotografią sprzed 11 miesięcy.

Tak podobne, a tak różne... Ten sam salon. Taka sama poza. Podobna mina, podobny makijaż... ALE: na pierwszym zdjęciu (przed ramówką TVN 2018) jestem w 7. miesiącu ciąży. Na drugim zdjęciu (przed ramówką 2019) uśmiecha się do was mama 9-miesięcznej Jagienki. Niech was nie zmylą pozory. Odkąd jestem mamą, nic już nie jest takie jak kiedyś! - napisała szczęśliwa Starmach.

Trzeba przyznać, że Starmach na obydwu zdjęciach wygląda zjawiskowo. Nic dziwnego, że fani nie szczędzili ciepłych słów pod jej adresem.

Widać, że jest pani bardzo szczęśliwa mamą! Ślicznie pani z takim szczęściem i uśmiechem na twarzy!
Na obu zdjęciach nieziemskie nogi.
Ma pierwszym zdjęciu wcale nie widać kobiety w ciąży - pisali zachwyceni internauci.

AD

Więcej o: