Honorata Skarbek zrobiła tour po nowym mieszkaniu. Na bogato! Tapeta ze złotym wzorem to prawdziwy hit

Honorata Skarbek oprowadziła fanów po nowo urządzonym mieszkaniu. Jest bardzo stylowo!

Honorata Skarbek w ostatnich miesiącach zajmowała się urządzaniem nowego mieszkania, co chętnie relacjonowała w mediach społecznościowych. Teraz, gdy większość prac dobiegła końca, zdecydowała się zaprezentować fanom efekt. Trzeba przyznać, że mieszkanie celebrytki prezentuje się bardzo elegancko i gustownie. 

ZOBACZ TAKŻE: Siostra Roberta Lewandowskiego chwali się zdjęciem córki i pokazuje przytulny taras. Złote doniczki to hit

Honorata Skarbek pokazała nowe mieszkanie

Na pierwszy ogień poszło serce domu - kuchnia. Honorata postawiła w niej na minimalizm połączony ze stylem glamour. Białe i drewniane szafki to tylko niektóre elementy prostego stylu. Uwagę przykuwa przede wszystkim nietypowa glazura, którą pokryta jest jedna ze ścian. Prawdopodobnie to naturalny kamień. Nietypowe są także fotele w kolorze butelkowej zieleni ustawione przy szklanym stole. 

Honorata Skarbek mieszkanieHonorata Skarbek mieszkanie Honorata Skarbek - Instagram

W przestrzeni do relaksu króluje natomiast lazurowa sofa w kształcie litery L. Widać, że Honorata lubi dodatki, które dopełniają wnętrze. Postawiła między innymi na zasłony z geometrycznym wzorem czy poduszki w złote zdobieniem. W gustownym salonie wyróżnia się jedna ze ścian. To tapeta w marmurowo-złoty wzór. 

Honorata Skarbek mieszkanieHonorata Skarbek mieszkanie Honorata Skarbek - Instagram

W domu celebrytki nie brakuje także sporej liczby luster. Nie tylko rozjaśniają pomieszczenie, ale i optycznie je powiększają.

Honoracie Skarbek do umeblowania została jeszcze tylko sypialnia, w której jak na razie znajduje się wyłącznie łóżko. Nam nie pozostaje nic innego, jak wyczekiwać na końcowy efekt. 

ZOBACZ TAKŻE: Honorata Skarbek zrzuciła 11 kilogramów w dwa miesiące. Celebrytka zdradziła szczegóły diety

Zobacz wideo Jak Honorata Skarbek dba o figurę i czy jest na jakiejś diecie? Zdradza też. ile waży