Barbara Kurdej-Szatan chwali się wyprawką dla syna. Nie do końca wie, do czego służą niektóre akcesoria. "To chyba do fotelika"

Basia Kurdej-Szatan pokazała wszystkie potrzebne akcesoria, które przydadzą się jej po narodzinach małego Henryka.

Barbara Kurdej-Szatan lada moment przywita na świecie swoje drugie dziecko. Gwiazda serialu "M jak miłość" ma termin wyznaczony na połowę września, jednak już nie może doczekać się porodu. Na Henryczka czeka już pełna wyprawka, którą Basia pokazała w najnowszej serii instagramowych relacji.

Zobacz wideo

Przypomnijmy, że rodzice wyczekiwanej pociechy wstrzymali się urządzaniem osobnego pokoju dla chłopca, ponieważ oboje doskonale wiedzą z doświadczenia, że na początku lepiej mieć noworodka przy sobie. Wobec tego zaaranżowali już kącik w swojej sypialni, w którym Henryk spędzi pierwsze dni swojego życia.

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się wyprawką dla dziecka

Całość utrzymana została w jasnych, stonowanych kolorach. Wielofunkcyjne łóżeczko "dostawka" robi wrażenie, ale zawartość, którą zdążyli zorganizować rodzice Henryka, zwala z nóg. Poza masą poduszeczek, kocyków, kołderek i otulaczy w kąciku można znaleźć przeróżne zabawki. Jak przyznała Basia, sama nie do końca wie, do czego służą niektóre z przedmiotów. 

Mój mózg ciążowy już nie działa najlepiej. To jest chyba do fotelika do samochodu, żeby główka nie latała” - mówi Kurdej-Szatan w jednej z relacji na Instagramie. 

Basia przyznała, że na rynku jest wiele dobrych film, które produkują akcesoria dla dzieci. Rzeczy są nie tylko przydatne i funkcjonalne, ale też mają ciekawe kolory, które z pewnością spodobają się nie tylko maluchom, ale też ich rodzicom.

Tyle jest cudownych firm... To jest do... do fotelika, chyba” - zastanawiała się Basia podczas oglądania poduszeczek.

Wśród akcesoriów znalazła się także mata dla dzieci, poduszeczka pozycjonująca, wanienka, chusta do noszenia dzidziusia oraz ubranka.