Daniel Martyniuk odpowiada Rafałowi Collinsowi. Chce walki w FAME MMA: Nie lekceważ mnie chłopie!

Daniel Martyniuk chce walczyć z Rafałem Collinsem tylko w jednej federacji. Czy panowie zmierzą się w FAME MMA?

Daniel Martyniuk nie daje o sobie zapomnieć. Syn Zenona Martyniuka po raz drugi nagrał InstaStories, w którym bezpośrednio odnosi się do słów Rafała Collinsa. Daniel w nagraniu kolejny raz namawia na spotkanie i zakończenie konfliktu w warunkach sportowych.

Daniel Martyniuk apeluje do Rafała Collinsa

Konflikt zaczął się od wypowiedzi Rafała Collinsa. Gwiazdę zirytowało zachowanie syna króla disco polo, więc postanowił mu wygarnąć wprost, co o nim myśli. Zarzucił Danielowi brak męskości, a także zaznaczał, że jest niewdzięczny i wszystko zawdzięcza znanemu tacie. Na pierwszą reakcję Daniela nie trzeba było długo czekać. Syn Zenona zażądał konfrontacji. Rafał Collins postanowił takową przyjąć, a Daniel nagrał kolejne InstaStories (o 3 w nocy!).

To ty pierwszy obraziłeś mnie, a po drugie warunki sportowe według mnie oznaczają warunki, w których wszystko jest sędziowane - mówi Daniel.

Następnie odniósł się do swojej relacji z obecną żoną i córką. Po raz pierwszy także zdradził wysokość alimentów, jakie zażądała od niego partnerka.

Powiem Ci, że dużo rzeczy nie rozumiesz, mówisz mi, że mam zająć się żoną córką, tylko to ta żona powinna zająć się mężczyzną, a nie uciekać do mamusi. Jak się poznaliśmy, to całkowicie inaczej rozmawiała. Dwa lata temu powiedziałam, że chciała mnie tylko wykorzystać na hajs. Sprawa (sądowa - przyp. red.) odbyła się, gdy siedziałem w areszcie. Wtedy przyznane zostały alimenty córce. Zażądała alimentów córce 1500 złotych, a sobie 3 tysiące. Także może naprawdę zapomnieć o takich pieniądzach. (...) Nie każ mi się zajmować moją córką, bo i tak ona będzie miała wszystko, ale na moich warunkach - apeluje Daniel.
Walka odbywać się będzie na pewnych warunkach, nie znasz mnie, więc nie lekceważ mnie chłopie, bo się przeliczysz - zakończył swoją wypowiedź.

Całą wypowiedź możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz wideo Daniel Martyniuk do Rafała Collinsa: Walczę tylko w federacji jedynej, słusznej i prawdziwej

Daniel w opisie zaznaczył, że walczy tylko w jedynej i słusznej federacji, jaką jest FAME MMA.

Myślicie, że dojdzie do walki?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.