Wnuczka Mussoliniego pojawi się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Na Instagramie prezentuje efekty treningów

Benita Mussoliniego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Włoski dyktator mocno zapisał się na kartach historii. Popularność zdobywa również jego wnuczka, Alessandra Mussolini. 57-latka obrała jednak mniej inwazyjną drogę do sukcesu - pojawi się w "Tańcu z Gwiazdami"!

"Taniec z Gwiazdami" od lat cieszy się ogromną popularnością i sympatią widzów. Niedługo na antenie Polsatu po raz kolejny będziemy mogli obserwować zmagania celebrytów na parkiecie. Oficjalna lista uczestników show różni się nieco od tej, którą mieliśmy okazję poznać tuż przed pandemią. Format tanecznego programu jest uwielbiany i chętnie wykorzystywany na całym świecie. Nie dziwi więc fakt, że fanami pląsów przed kamerą są również Włosi. "Ballando con le stelle" - tak brzmi nazwa italiańskiego odpowiednika naszego "TzG". W najnowszej edycji show udział weźmie... wnuczka Benita Mussoliniego, Alessandra. 57-latka na Instagramie pokazała efekty treningów. Jak sobie radzi z bachatą? Sami zobaczcie!

Wnuczka Mussoliniego tańczy na Instagramie

Alessandra Mussolini to znana we Włoszech aktorka, która mocno angażuje się w sprawy polityczne swojego kraju. Cóż, w końcu nazwisko i więzy krwi zobowiązują. Wnuczka popularnego dyktatora, Benita Mussoliniego, jest posłanką Parlamentu Europejskiego i pełni również funkcję senatora. Słynie jednak z bardziej rozrywkowego usposobienia niż jej dziadek. Włoski show-biznes nie zapomni jej dwukrotnego pojawienia się na okładce "Playboya". 57-latka ponownie zaskakuje! Tym razem postanowiła ruszyć w taneczną podróż w "Ballando con le stelle", czyli programie, w którym celebryci zmagają się na parkiecie z trudnymi choreografiami.

Alessandra ochoczo relacjonuje w mediach społecznościowych proces przygotowywania się do show. Umieściła w sieci zabawny filmik, na którym widać, jak trenuje bachatę. Zobaczcie, jak sobie radzi!

Zobacz wideo Alessandra Mussolini radzi sobie z bachatą?

Myślicie, że wnuczka włoskiego dyktatora ma szansę na wygraną w tanecznym programie?

Więcej o: