Arnold Schwarzenegger ćwiczy w rytm piosenki Taylor Swift. Jego syn zabawnie komentuje urocze nagranie

Mimo że Arnold Schwarzenegger ma już ponad 70 lat, wciąż cieszy się świetną kondycją. Ostatnio wrzucił wideo przedstawiające swoje ulubione ćwiczenie. W tle leciała piosenka Taylor Swift, co mocno rozbawiło jego fanów. Ten fakt zwrócił także uwagę jego syna.

Arnold Schwarzenegger to austryjacko-amerykański aktor, polityk oraz były kulturysta. Na Instagramie chętnie udostępnia swoje wypowiedzi w ważnych kwestiach społecznych i politycznych. Tym razem jednak pochwalił się kondycją, która - mimo wieku - wciąż robi wrażenie. Widać, że powiedzenie "w zdrowym ciele zdrowy duch" to w jego przypadku idealne określenie.

Arnold Schwarzenegger podnosi ciężary w rytm piosenki Taylor Swift

Aktor udostępnił w poście na Instagramie filmik, na którym wykonuje swoje ulubione ćwiczenie pleców - wiosłowanie końcem sztangi. Jak wynika z opisu zdjęcia, wideo ma posłużyć jako motywacja dla jego młodszych fanów. Doskonale zdaje sobie sprawę, że jest wzorem dla swoich obserwatorów, a jego wiek nie stanowi żadnej przeszkody w osiąganiu świetnych rezultatów podczas ćwiczeń.

Jestem stary, ale nie przestarzały. T-bar rows to jedno z moich ulubionych ćwiczeń - przekonuje Arnold.

Patrick Schwarzenegger komentuje popisy taty

Fani komentowali perfekcyjną kondycję aktora, jednak nie tylko to zwróciło ich uwagę. Schwarzenegger popisywał się umiejętnościami w rytm piosenki Taylor Swift o tytule "…Ready For It?". Czyżby gwiazdor był skrytym fanem twórczości młodej wokalistki?

 

Wybór utworu, który grał w tle na nagraniu Arnolda, nie uszedł również uwadze jego synowi, Patrickowi, który nie omieszkał skomentować - wyraził zrozumienie wobec ojcowskich upodobań.

Nie ma to jak pakowanie na siłowni w rytm piosenki Taylor Swift. Rozumiem Cię ziom.

Miło czyta się komentarze, w których rodzina jest dla siebie wsparciem - Patrick chwali gust muzyczny ojca, a niedawno podzielił się ze światem informacją, że jego siostra urodziła swoje pierwsze dziecko. W rodzinie siła!

Zobacz też: Najmłodszy syn Arnolda Schwarzeneggera skończył studia. Z tej okazji dumny tata przerobił jego zdjęcie w Photoshopie

Zobacz wideo Arnold Schwarzenegger robi szpagat