Księżna Kate robi zakupy w supermarkecie. Ostatnio oglądała sukienki. Chce być jak Meghan?

Księżna Cambridge udowodniła, że mimo funkcji, jaką pełni, blisko jest jej do tysięcy kobiet. Obecność Kate nie umknęła uwadze właścicielki jednego ze sklepów.

Księżna Kate po raz kolejny pokazała światu, że jest taką samą matką, jak każda inna kobieta. Od odprowadzania dzieci na basen, po robienie zakupów do domu. Księżna mimo dostępu do najwyższych standardów na królewskim poziomie, lubi czasem pójść w normalność. 

ZOBACZ TEŻ: Księżna Kate zabrała księcia Louisa do sklepu ceramicznego. Takie zdjęcia to rzadkość

Zobacz wideo

Księżna Kate ogląda sukienki w supermarkecie

Niedawno księżna Kate została zauważona w supermarkecie Sainsbury’s w King’s Lynn, niedaleko domu rodzinnego Norfolk w Anmer Hall. Robiła zakupy wraz z księciem Georgem, księżniczką Charlotte i księciem Louisem. Księżną zauważyła założycielka Ugly Duckling Creations, Kate Carter, która nie mogła uwierzyć własnym oczom, gdy w trakcie zakupów, zaledwie dwa kroki od niej stała przyszła królowa.

Była z dziećmi, wyglądali cudownie. Ona jest absolutnie piękna, tak samo jej dzieci. A były takie grzeczne! - relacjonowała Kate Carter.

Założycielka sklepu z laleczkami zauważyła księżną, gdy ta przeglądała sukienki na sklepowej wystawie. Wpierw zauważyła znajomy zielony płaszczyk, który nosiła mała Charlotte. Miała dokładnie taki sam na święta.

Zauważyłam najpierw Charlotte, gdyż miała piękny zielony płaszczyk, który założyła na święta bożonarodzeniowe. Wtedy zauważyłam Kate z małym Louisem na rękach i pomyślałam ‘czy tylko ja to widzę?’ Nie mogłam uwierzyć, że to się dzieje naprawdę

W zeszłoroczne święta w trakcie wizyty rodziny królewskiej w kościele, przyjaciółka Kate, Karen Anvil osobiście wręczyła księżniczce Charlotte specjalnie zaprojektowaną dla niej laleczkę, którą Kate Carter wykonała w noc poprzedzającą wręczenie.

 
Jestem taka dumna! Moja fantastyczna przyjaciółka złożyła w ostatniej minucie zamówienie na specjalną lalkę dla księżniczki Charlotte, więc pracowałam do późna, aby dzisiaj Karen poszła i wręczyła lalkę księżniczce w Sandringham. To zrobiło mi ten rok, naprawdę warto było - czytamy w opisie zdjęcie - czytamy w opisie. 

Myślicie, że księżna Kate chce upodobnić się do Meghan Markle?  

ZOBACZ TEŻ: Księżna Kate po raz pierwszy publicznie pokazała się w maseczce. Dopasowała ją do sukienki, którą już kiedyś miała na sobie

Więcej o: