Księżna Kate jest w czwartej ciąży? "Eksperci" są pewni, na dowód pokazują jej... nową fryzurę

Nowe plotki o ciąży księżnej Kate co jakiś czas wychodzą na światło dzienne. Teraz jednak "eksperci" są pewni. Ich zdaniem księżna Kate musi być w czwartej ciąży, ponieważ wystarczy spojrzeć na jej włosy.

Narodziny potomka brytyjskiej rodziny królewskiej są zawsze ogromnym wydarzeniem dla Brytyjczyków. Nic dziwnego, że wszyscy z zapartym tchem czekają na ogłoszenie ciąży u którejś z księżnych. Na świeczniku zdecydowanie jest obecnie księżniczka Beatice, która niedawno wyszła za mąż, oraz jej starsza siostra księżniczka Eugenia, która jeszcze nie doczekała się dziecka.

Ciążowy szał nie omija jednak i księżnej Kate, która rodzinie królewskiej dała już trójkę dzieci, w tym następcę tronu. To Brytyjczykom wciąż nie wystarcza i właśnie jej cały świat - zwłaszcza brytyjski - uważnie się przygląda. Media analizują każdy jej krok, wybór ubrania czy fryzurę. Według jednego z brytyjskich tabloidów (i poproszonych o diagnozę "ekspertów") to właśnie sposób uczesania zdradził, że księżna Kate ponad wszelką wątpliwość spodziewa się czwartego dziecka. Serio.

ZOBACZ TAKŻE: Księżna Kate ma już dość zachowania Meghan Markle. Jest zdruzgotana sporem w rodzinie

Księżna Kate jest w czwartej ciąży?! Spójrzcie tylko na jej... włosy

Księżna Kate i jej mąż książę William mają już troje dzieci: księcia George'a, księżniczkę Charlotte i księcia Louisa. To właśnie podczas ciąży z najmłodszym z dzieci eksperci zauważyli w wyglądzie Kate coś powtarzalnego, co robiła zawsze na wczesnym etapie ciąży. Podobno Kate przy każdym pierwszym trymestrze decydowała się na obcięcie krócej włosów, które znacznie odbiegały od jej stałej i znanej fryzury (rozpuszczonych fal).

Księżna KateKsiężna Kate eastnews

Teraz ponownie zdecydowała się je skrócić, co tylko podgrzało plotki o czwartej ciąży. Według brytyjskich stylistów przyszłe matki często decydują się na taki krok. Czemu?

Kobiety będące w ciąży mają zdecydowanie mocniejsze i bardziej gęste włosy. Krótka fryzura pomaga im zapanować nad czupryną i dodatkowo prezentuje się nadzwyczaj dobrze.

Krótsze włosy pomagają im zachować świeżość. Kobiety w ciąży włosów mają bardzo dużo - powiedział stylista Mr. Johnson dla portalu DailyMaill.

Oczywiście do tych plotek nikt jeszcze się nie odniósł, a więc pozostaje nam czekać na oficjalne potwierdzenie pałacu - ale coś nam mówi, że nic z tego nie będzie...

Zobacz wideo Księżna Kate w nowej fryzurze
Więcej o: