Księżna Kate i książę William zareagowali na urodziny Meghan Markle. Klasa!

Na instagramowym profilu Williama i Kate pojawiły się życzenia z okazji urodzin Księżnej Sussexu. Zachowali się, jak należy.

W styczniu tego roku głośno było o rezygnacji Meghan Markle i Księcia Harry'ego z pełnienia swoich ról w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej. Wiadomość zaskoczyła wszystkich i wzbudziła niemałe kontrowersje. Znalazło się bowiem wielu, którzy nie popierali decyzji pary o "normalnym" życiu na własny rachunek i z daleka od pałacu. Choć dzięki decyzji para mogła przeprowadzić się do słonecznej Kalifornii, z końcem marca musiała zrzec się wielu przywilejów. 

Wyjaśniamy "dziwne" zachowania rodziny królewskiej:

Zobacz wideo

Od czasu Megxitu do mediów dociera wiele informacji na temat stosunków Meghan i Harry'ego z rodziną królewską. Sporo mówi się na temat rzekomego konfliktu żon książęcych braci. Niedawno pisaliśmy o tym, że Księżna Kate zdecydowanie odradzała szwagrowi ślub z Meghan. Okazuje się, że zarówno żona Williama, jak i sam Książę byli sceptycznie nastawieni do ślubu i wcale nie kryli się ze swoją opinią. 

Książę William i Księżna Kate złożyli życzenia Meghan

Mimo wielu plotek, które docierają do nas z Wielkiej Brytanii, rodzina królewska doskonale wie, jak się zachować. Mowa oczywiście o urodzinach Meghan Markle. Księżna Sussexu obchodzi dziś trzydzieste dziewiąte urodziny. Chwilę temu pisaliśmy o tym, że na instagramowym profilu rodziny królewskiej pojawiły się życzenia dla żony księcia Harry'ego. Teraz urodzinowy post pojawił się także u Księcia i Księżnej Cambridge.

Życzymy dziś bardzo szczęśliwych urodzin księżnej Sussex! - czytamy pod postem. 
 

Na Instagramie Williama i Kate pojawiła się także fotografia Meghan. Trzeba przyznać, że zdjęcie stawia "ciocię" dzieci pary z Cambridge w bardzo dobrym świetle. Co na to internauci?

To miło z waszej strony. Cudowny zespół z Cambridge
Wszystkiego najlepszego, Meghan. Cambridge, jak zawsze z klasą
 Przedstawiciele Cambridge są bardzo mili

Zgadzacie się? Według nas William i Kate zachowali się, jak na Księcia i Księżną przystało.