Meghan Markle i książę Harry są bardzo romantyczni. Wiemy, do jakiej piosenki wykonali pierwszy taniec. Można się wzruszyć

Meghan Markle i Harry stanęli na ślubnym kobiercu w 2018 roku. Jednak dopiero teraz na jaw wyszły niektóre fakty z ich przyjęcia weselnego.

Książę Harry i Meghan Markle stanęli na ślubnym kobiercu 19 maja 2018 roku. Media na całym świecie rozpisywały się o wyjątkowej ceremonii. A miały o czym pisać, bo ten ślub zdecydowanie wyróżniał się na tle innych królewskich uroczystości. Ze szczegółami opisywano w jakich sukniach pojawiła się Meghan, które z gwiazd zostały zaproszone na ceremonię. Wiadomo nawet było, co państwo młodzi podarowali gościom weselnym. Wydawało się więc, że o ślubie Meghan i Harry'ego wiadomo już wszystko. A jednak! Teraz, ponad dwa lata od momentu, kiedy powiedzieli sobie sakramentalne tak, na jaw wychodzą nowe fakty. 

Pierwszy taniec Meghan Markle i księcia Harry'ego

Na rynku wydawniczym pojawi się niedługo nowa pozycja - "Finding Freedom", czyli nieoficjalna biografia Meghan Markle i księcia Harry'ego, w której reporterzy Carolyn Durand i Omid Scobie opisali historię miłości aktorki i wnuka królowej Elżbiety. W książce nie zabrakło też mocnych momentów, które rzucają nowe światło na relację Meghan z ojcem. Te doniesienie mogą zmienić to, jak postrzegana jest dziś żona Harry'ego

W "Finding Freedom" pojawiły się też fragmenty opisujące najważniejszy dzień życia Meghan i Harry'ego, a więc ich ślubu i wesele, O niektórych szczegółach dotąd nie mówiono. I tak małżonkom w tajemnicy udało się utrzymać, jak wyglądał ich pierwszy taniec, a dokładnie, przy jakiej piosence go wykonali. Okazuje się, że wybrali niesamowicie romantyczny kawałek, bo "I'm in Love", soulowego wokalisty Wilsona Picketta. Całego utworu możecie posłuchać poniżej:

 

Ponadto, Durand i Scobie ujawnili, że Meghan na przyjęciu weselnym wygłosiła własny toast. Przemowa miała być bardzo intymna i ckliwa.

A teraz zobaczcie, jakie wpadki zaliczyła rodzina królewska na ślubach. 

Zobacz wideo Wpadki na królewskich ślubach Windsorów
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.