Meghan Markle i Harry na szczycie listy gości, których Brooklyn Beckham zaprosi na ślub. Dopasuje do nich datę?

Brooklyn Beckham przygotowuje się do ślubu. Na szczycie listy gości znaleźli się Meghan Markle i książę Harry.

Nie jest tajemnicą, że Victoria i David Beckhamowie dobrze znają Meghan Markle i Harry'ego. O ile nie mówi się o ich prywatnych spotkaniach, o tyle Victoria i David byli obecni na ślubie książęcej pary. Teraz okazuje się, że ich najstarszy syn, Brooklyn, który przygotowuje się do ślubu z Nicolą Peltz, zamierza zaprosić Meghan i Harry'ego. Wiele wskazuje również na to, że będą oni gośćmi honorowymi.

Meghan Markle i Harry na ślubie Brooklyna Beckhama?

"The Sun" donosi, że Brooklyn Beckham i jego narzeczona Nicola Peltz zaczęli już tworzyć listę ślubnych gości, mimo że dopiero niedawno ogłosili swoje zaręczyny. Podobno zależy im jednak, by wszyscy byli obecni, a zwłaszcza Meghan Markle i Harry. Według medialnych doniesień, robią wszystko, żeby data ceremonii pasowała książęcej parze. 

Zobacz: Brooklyn i Nicola Peltz zaręczyli się. David i Victoria Beckham mają już prezent ślubny. Większość młodych może o tym pomarzyć

Ślub Brooklyna będzie jednym z najbardziej gwiazdorskich ślubów wszech czasów dzięki koneksjom jego rodziców. Harry i Meghan Markle są na szczycie listy gości, ponieważ Victoria i David się z nimi przyjaźnią i wiedzą, że ich obecność uczyni ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym - powiedział informator "The Sun".
 

Kto jeszcze może pojawić się na ślubie Brooklyna? Na liście znalazł się już na pewno Elton John, który jest ojcem chrzestnym syna Victorii i Davida. Wokalista jest przy okazji dobrym znajomym Meghan Markle i  Harry'ego. Na ich ślubie również się pojawił i wykonał cztery piosenki na ich weselu. Ciekawe, czy zaśpiewa również u Brooklyna i Nicoli?

 Zobacz: Beckhamowie i Elton John razem na wakacjach! Widać, że muzyk z Victorią świetnie się dogadują [DUŻO ZDJĘĆ]

Zobacz wideo Ostatni dzień Harry'ego i Meghan w Afryce