Victoria Beckham potwierdziła zaręczyny syna. Brooklyn Beckham i Nicola Peltz wkrótce staną na ślubnym kobiercu

Victoria Beckham opublikowała zdjęcie Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz, potwierdzając plotki o zaręczynach. Żona Davida Beckhama jest bardzo szczęśliwa.

Victoria Beckham i David Beckham doczekali się czwórki dzieci, a Brooklyn to najstarszy potomek popularnej pary. Rodzice są dumni z syna, który na co dzień zajmuje się modelingiem. 21-latek, związał się w listopadzie ubiegłego roku z cztery lata starszą aktorką Nicolą Peltz. Zagraniczne media dotarły do informacji, że syn piłkarza i projektantki postanowił oświadczyć się ukochanej. Szczęśliwa mama potwierdziła zaręczyny pary przez publikację na Instagramie. 

Zobacz wideo Victoria Beckham i jej wakacje z rodziną

Victoria Beckham potwierdziła zaręczyny syna

Projektantka opublikowała zdjęcie Brooklyna i Nicoli, którzy zapozowali na łące. Uśmiechnięta aktorka w żółtej sukni obejmuje twarz ukochanego. Młody model w garniturze uśmiecha się do narzeczonej. Victoria w opisie publikacji napisała, że jest bardzo szczęśliwa i życzy parze dużo miłości. 

Bardzo ekscytująca informacja! Jesteśmy bardzo szczęśliwi, bo Brooklyn Beckham i Nicola Peltz się pobierają! Życzymy wam mnóstwo miłości i życia wypełnionego szczęściem! Bardzo was kochamy! - napisała Victoria Beckham na Instagramie.
 

Takie samo zdjęcie pojawiło się w mediach społecznościowych Nicole i Brooklyna. Model wyznał, że dwa tygodnie temu zapytał swoją "bratnią duszę", czy za niego wyjdzie. Ukochana powiedziała "tak", a syn piłkarza stwierdził, że jest najszczęśliwszym mężczyzną na świecie. Obiecał przyszłej żonie, że będzie najlepszym mężem i pewnego dnia ojcem. 

Nicole stwierdziła, że jest bardzo szczęśliwa, że ma u swojego boku Brooklyna. Nie może się doczekać, aż stanie na ślubnym kobiercu.

Nie pozostaje nam nic innego tylko pogratulować zakochanym!

Więcej o: