Victoria Beckham pokazała wzruszający prezent, który Harper przygotowała dla Davida na Dzień Ojca. "Ktoś tu kocha tatusia"

David Beckham otrzymał od swojej córki wyjątkowy prezent na Dzień Ojca. Fani zachwycili się precyzją, z jaką Harper przygotowała niespodziankę.

Dzień Ojca obchodzi się w Stanach Zjednoczonych i Anglii dwa dni wcześniej niż w Polsce, a więc 21 czerwca. Z tej okazji amerykańskie i brytyjskie gwiazdy zaczęły już wrzucać na swoje instagramowe profile relacje z tegoż święta. Także i Victoria Beckham postanowiła pochwalić się, jak jej córka celebruje Dzień Ojca. Harper przygotowała dla swojego taty wyjątkowy, własnoręcznie wykonany prezent.

Zobacz wideo

Victoria Beckham pokazała kartkę, którą Harper przygotowała na Dzień Ojca

Harper Beckham jest wspaniałą córką i uwielbia sprawiać radość swoim rodzicom. Jakiś czas temu  dziewczynka ugotowała zdrową kolację dla swojej mamy, a teraz własnoręcznie wykonała kartkę dla Davida Beckhama z okazji Dnia Ojca.

Ktoś tu kocha tatusia - napisała Victoria Beckham.
 

Na zamieszczonym przez byłą Spice Girls filmie widzimy Harper, która czyta życzenia zapisane na kartce dla swojego taty:

Drogi tato. Mam nadzieję, że podoba Ci się Twój prezent i liczę na to, że ten dzień będzie dla Ciebie udany. Mam nadzieję, że dostaniesz dużo uścisków i buziaków. Bardzo Cię kocham, jesteś moim superbohaterem. Wszyscy bardzo Cię kochamy. Sprawię, że ten dzień będzie dla Ciebie wyjątkowy - zapowiada Harper.

Fani Victorii Beckham docenili kartkę, którą Harper przygotowała dla swego taty. Obserwatorów rozczulił nie tylko sam gest dziewczynki, ale również jej staranne pismo:

To takie urocze!
Sprytna dziewczynka - przygotowała swojemu tacie spersonalizowaną kartkę!
Odręczne pismo Harper jest nieskazitelne! - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy przekonani, że z takiego prezentu David Beckham będzie bardzo zadowolony!

Polecamy: David Beckham uczy Harper jeździć na rowerze. "Jestem taki dumny!". Nic bardziej uroczego dziś nie zobaczycie.

Więcej o: