Victoria Beckham ma wspaniałą córkę! Wiemy, jaką niespodziankę Harper przygotowała dla swojej mamy

Victoria Beckham doczekała się wspaniałej pociechy. Harper przygotowała dla mamy wyjątkową niespodziankę, którą ta pochwaliła się w sieci.

Victoria Beckham zyskała sławę jako jedna z członkiń girlsbandu Spice Girls. Obecnie piosenkarkę bardziej kojarzymy jako projektantkę mody. Żona Davida Beckhama jest jednak kobietą spełnioną nie tylko na płaszczyźnie zawodowej, lecz również rodzinnej. W ubiegłym roku para świętowała bowiem 20. rocznicę ślubu. Małżonkowie doczekali się także czwórki dzieci: trzech synów oraz jednej córeczki, Harper Beckham. W lipcu dziewczynka obchodzić będzie swoje dziewiąte urodziny i możemy się spodziewać, że jej rodzice zechcą przebić zeszłoroczną uroczystość.

Nie tylko Harper Beckham. Tak gwiazdy chwalą się swoimi dziećmi na Instagramie. Obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo

Harper Beckham przygotowała mamie niespodziankę

Tymczasem jednak Victoria Beckham pochwaliła się, jak wspaniałą ma pociechę, na Instagramie. Harper przygotowała bowiem swojej mamie niespodziankę. Córeczka ugotowała jej kolację! Victoria Beckham podzieliła się ze swoimi fanami InstaStories, na którym widzimy bardzo zdrowy posiłek.

Mamusia wróciła do domu! A Harper ugotowała kolację niespodziankę! - napisała Victoria Beckham.

Obiad, jaki Harper przygotowała mamieObiad, jaki Harper przygotowała mamie Instagram.com/victoriabeckham/

Obiad wygląda naprawdę profesjonalnie. Na udostępnionym przez projektantkę InstaStories słyszymy, jak Harper wylicza składniki potrawy: krewetki, łososia, groszek, ogórki, awokado i brokuły. Musimy przyznać, że danie wygląda naprawdę smacznie. Córka Beckhamów odziedziczyła zapewne talent i chęci do gotowania po swoim tacie.

Jednak mała Harper interesuje się, podobnie jak jej mama, także modą. Ma już za sobą nawet pierwsze kroki w modelingu. Wystąpiła bowiem jako modelka podczas pokazu kolekcji swojej mamy.

 

JP

Więcej o: