Córka Davida Beckhama świętuje ósme urodziny. Życzenia dla Harper totalnie rozczulają. "Kocham cię tak bardzo. Nie dorastaj nigdy mała dziewczynko"

Córka Victorii i Davida Beckhamów świętowała swoje ósme urodziny. Z tej okazji cała rodzina dziewczynki postanowiła złożyć jej niezwykłe życzenia.
Urodziny Harper Beckham Urodziny Harper Beckham instagram.com/brooklynbeckham

Harper Beckham skończyła osiem lat

Victoria i David Beckhamowie mają czwórkę dzieci - Brooklyna, Romeo Jamesa, Harper i Cruza. Ich jedyna córka skończyła właśnie osiem lat. Z tej okazji cała rodzina świętowała ten dzień w wyjątkowy sposób. Rodzice i bracia dziewczynki opublikowali na swoich profilach w mediach społecznościowych zdjęcia małej Harper razem z wzruszającymi życzeniami. Dzięki nim widzimy, jak bardzo rodzina Beckhamów jest ze sobą zgrana.

Najstarszy brat Harper opublikował urocze zdjęcie swojej siostry, która trzyma na rękach pieska. W opisie zdjęcia złożył jej krótkie życzenia.

Wszystkiego najlepszego dla najlepszej siostry! Kocham Cię, niech to będzie Twój najlepszy dzień.
Urodziny Harper Beckham Urodziny Harper Beckham instagram.com/cruzbeckham

Bracia Harper składają jej urodzinowe życzenia

Mała Harper jest oczkiem w głowie nie tylko rodziców, ale również starszych braci. Z tego, co możemy podejrzeć w mediach społecznościowych, rodzeństwo jest bardzo zżyte i stara się spędzać ze sobą jak najwięcej czasu.

Najmłodszy z braci udostępnił na Instagramie totalnie zabawne zdjęcie. Widzimy na nim Harper, która trzyma dużą gitarę, a ubrana jest w domowe dresy i urocze kapcie. W opisie zdjęcia Cruz napisał jak bardzo kocha swoją młodszą siostrę.

Harper, wszystkiego najlepszego! Kocham Cię tak bardzo, jesteś niesamowitą małą dziewczynką. Miej niesamowity dzień.
Urodziny Harper Beckham Urodziny Harper Beckham instagram.com/victoriabeckham

Jedyna córka Victorii i Davida Beckhamów

Harper ma cudowną relację ze swoją mamą. Victoria bardzo często publikuje zdjęcia, na których widzimy uśmiechniętą dziewczynkę, która towarzyszy mamie w codziennych obowiązkach. Była członkini zespołu Spice Girls opublikowała wspólne selfie i złożyła córce piękne życzenia.

Wszystkiego najlepszego dla małej dziewczynki z największym sercem. Całusy od mamy, taty i Twoich dużych braci.
Urodziny Harper Beckham Urodziny Harper Beckham instagram.com/davidbeckham

Córeczka tatusia

Harper to zdecydowanie córeczka tatusia. Do dziś pamiętamy jak dumny tata opublikował wideo, na którym Harper po raz pierwszy samodzielnie jedzie na rowerze lub kiedy ze smutną miną obcinał jej długie włosy. David podzielił się z obserwatorami uroczym zdjęciem, na którym Harper daje mu całusa, a jego życzenia totalnie wzruszają.

Co innego może powiedzieć tata poza tym, że kocham Cię tak bardzo mała dziewczynko i proszę, nie dorastaj... Wszystkiego najlepszego dla mojej pięknej damy. Twój uśmiech topi nasze serca.
Urodziny Harper Beckham Urodziny Harper Beckham instagram.com/romeobeckham

Ulubienica braci

Nie mogło również zabraknąć życzeń od trzeciego brata, Romeo Jamesa. Opublikował on zdjęcie, na którym przytula swoją siostrę.

Wszystkiego najlepszego dla najlepszej siostry na świecie! Nie mogę uwierzyć, że masz już 8 lat! Kocham Cię i mam nadzieję, że masz najlepszy dzień na świecie.
Urodziny Harper Beckham Urodziny Harper Beckham instagram.com/victoriabeckham

Urodzinowy obiad

Oczywiście na samych życzeniach się nie skończyło! Cała rodzina świętowała ósme urodziny Harper podczas wspólnego obiadu. Widzicie minę dumnego taty?

Urodziny Harper Beckham Urodziny Harper Beckham instagram.com/victoriabeckham

Cała rodzina Beckhamów świętuje urodziny Harper

Victoria Beckham pochwaliła się rodzinnym zdjęciem Harper ze starszymi braćmi. Jak widać, nie zabrakło także urodzinowych elementów, ponieważ za plecami unoszą się różowe i białe balony. Harper wygląda na szczęśliwą!