Victoria Beckham postanowiła udowodnić, że nie tonie w długach i urządziła hucznego sylwestra. Spójrzcie tylko na ten prywatny pokaz fajerwerków

Victoria i David Beckhamowie zorganizowali imprezę sylwestrową. Projektantka wszystko uwieczniła na instagramowej relacji.

W ostatnim czasie wiele mówiło się o rodzinie Beckhamów. Niestety, brytyjskie media nie informowały o niczym pozytywnym. Serwisy rozpisywały się na temat zadłużenia firmy zarówno Victorii Beckham, jak i jej męża. Sama zainteresowana chyba postanowili temu zaprzeczyć, bo w willi zorganizowała "luksusowego" sylwestra. 

Sylwester u Beckhamów

Gwiazdy uwielbiają luksus, zwłaszcza te światowej sławy. Do takich należą Beckhamowie, którzy nie mogli odpuścić okazji, by 31 grudnia pochwalić się bogactwem. Zorganizowali sylwestra w swojej willi i wszystko pokazali na Instagramie. Główną atrakcją był prywatny pokaz fajerwerków, który możecie obejrzeć na nagraniu poniżej. Widać wyraźnie, że wszyscy bawili się cudownie. Harper nie ukrywała radości.

Zobacz wideo

Warto również dodać, że razem z rodzicami bawił się Brooklyn. 20-latkowi towarzyszyła dziewczyna, Nicola Peltz. 

 

Impreza wyprawiona przez Victorię i David bardzo dziwi, bo w zeszłym tygodniu na jaw wyszło, że ich firmy są bardzo zadłużone, a projektantka, by ratować swoją, zrezygnowała nawet z prywatnego szofera. 

Sytuacja Posh Spice pogarsza się z dnia na dzień. Zwolniła szofera. Teraz jeździ sama lub zamawia taksówki. Zaoferowała, że dla dobra marki obetnie swoją pensję. Pozbyła się również drogocennych, egzotycznych roślin, ponieważ ich utrzymanie jest zbyt drogie. Victoria jest kompletnie załamana, ale włożyła wszystko w zbudowanie swojego imperium mody i nie podda się bez walki - podaje "The Sun".

Miejmy nadzieję, że jedno z najpopularniejszych małżeństw na świecie poradzi sobie i nowy rok przyniesie więcej zysków. 

CW

Victoria i David Beckham ochrzcili dzieci. Zobaczcie, jak się do tego przygotowywali. 

Zobacz wideo
Więcej o: