Victoria i David Beckham wybrali się do Paryża. Projektantka założyła tak ciasne spodnie, że mąż musiał jej wiązać buty. Nie był z tego zadowolony

Victoria i David Beckhamowie udali się na pokaz marki Dior w Paryżu. Gwiazda założyła bardzo ciasne spodnie, a piłkarz odczuł tego konsekwencje.

Victoria i David Beckham od lat tworzą zgraną parę, a taka miłość w show-biznesie zdarza się rzadko. Pobrali się 4 lipca 1999 roku i wciąż widać, że darzą się uczuciem. Ostatnio była członkini zespołu Spice Girls udzieliła wywiadu magazynowi "Harper's Bazaar", w którym opowiedziała o rygorze panującym w ich domu. Para aktualnie przebywa w Francji na Tygodniu Mody Męskiej i promuje swoje najnowsze projekty. 

Victoria Beckham założyła za ciasne spodnie

Na Instagramie gwiazda relacjonowała przygotowania do pokazu Diora, który odbył się piątek w Paryżu. Tego wieczoru Victoria miała na sobie białą satynową koszulę, czarną marynarkę i długie zielone spodnie. Niestety, okazało się, że spodnie są tak ciasne, że projektantka nie mogła się zgiąć. Przy wiązaniu butów musiał pomagać jej David. Projektantka pokazała, jak mąż wiąże jej buty. Widać było, że nie miał zadowolonej miny.

Dziękuję David za zawiązanie butów. Moje spodnie są tak ciasne, że nie mogę się zgiąć - napisała Victoria. 

Victoria i David BeckhamVictoria i David Beckham screen Instagram/victoriabeckham

Victoria, David i ich syn Brooklyn zasiedli w pierwszym rzędzie na pokazie obok Cary Delevingne, Kate Moss, Courtney Love i Roberta Pattinsona.

Później para udała się na romantyczną kolację. Piłkarz chętnie relacjonował  jej przebieg na Instagramie . Po posiłku składającym się z trzech dań oboje na pewno musieli poluzować spodnie. 

DK

Zobacz, jak Beckhamowie spędzili sylwestra:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.