Victoria i David Beckham 20. rocznicę ślubu świętowali z rozmachem, bo w Pałacu wersalskim. Później już na luzie wybrali się na koncert

Victoria i David Beckham już od 20 lat są małżeństwem. Staż godny podziwu, a więc świętowanie musiało być huczne. Takie też było i trwało kilka dni.

Taka miłość w show-biznesie zdarza się niestety rzadko. Poznali się w 1996 roku, każde z nich już było gwiazdą. Victoria wokalistką Spice Girls, David piłkarzem Manchesteru United. Choć wówczas pewnie mało kto wierzył, że ich bliższa relacja może skutkować czymś więcej, tak dziś Beckhamowie świętują 20. już rocznicę ślubu. Osiągnęli w życiu wiele, a przy tym wszystkim zawsze na pierwszym miejscu stawiali rodzinę. Jak widać, to się opłaciło. Rocznicę obchodzą więc z rozmachem. A zaczęli od prywatnego zwiedzania pałacu wersalskiego we Francji.

ZOBACZ WIDEO: Marina za suknię ślubną zapłaciła 50 tysięcy. Do rekordzistek jej daleko. Beckham na swoją wydała fortunę, ale efekt...

Zobacz wideo

Victoria i David Beckham świętują 20. rocznicę ślubu

Rocznicę obchodzili 4 lipca, czyli w miniony czwartek, ale świętowanie rozpoczęli dopiero w piątek. To wówczas wybrali się do Pałacu wersalskiego we Francji, skąd zapewnili swoim fanom obszerną relację. Dzięki niej wiemy też, jak tego dnia się prezentowali. Victoria oczywiście skradła show. Miała na sobie białą sukienkę midi, do której dobrała pomarańczowe szpilki oraz stylową, czerwoną kopertówkę. A David? Klasa sama w sobie. W eleganckim garniturze jak zwykle prezentował się świetnie.

Jak już wspomnieliśmy, zakochani rocznicę ślubu świętowali w zabytkowym Pałacu wersalskim. Pewnie już się domyślacie, że raczej nie wśród tłumów zwiedzających. Victoria i David na tę wyjątkową okazję postanowili wykupić prywatne zwiedzanie. Jego koszt? Około 1000 funtów, czyli 5 tysięcy złotych. Niby dużo, jednak dla Beckhamów z pewnością jest to kwota, która nie robi większego wrażenia. 

Po Pałacu wersalskim przyszedł czas na dalsze świętowanie i małą podróż. Victoria i David zmienili miejsce pobytu i w niedzielę byli już w Londynie. Tam wybrali się na koncert Barbary Streisand na British Summer Time Hyde Park. Zmienili stylizacje na luźniejsze i wraz z przyjaciółmi wyruszyli bawić się w rytm hitów młodości. 

Daivd Beckahm i Victoria Beckham świętują rocznicę ślubuDaivd Beckahm i Victoria Beckham świętują rocznicę ślubu Instagram

Totalnie to szanujemy, a przy okazji gratulujemy tak imponującego już stażu małżeńskiego. Oby więcej takich przykładów w show-biznesie. 

DH

Więcej o:
Komentarze (5)
Victoria i David Beckham 20. rocznicę ślubu świętowali z rozmachem, bo w Pałacu wersalskim. Później już na luzie wybrali się na koncert
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 11 razy 11

  "Totalnie to szanujemy" cudowny kwiatek! Totalnie zrobiliście mi dzień i skradliście show tą obłędną wypowiedzią.

 • Gość: Kk

  Oceniono 5 razy 3

  Hity młodości? Chyba ich rodziców!

 • Gość: Maze

  Oceniono 2 razy 2

  To nie małżeństwo, to firma. Nigdy się nie rozwioda

 • Gość: -a

  Oceniono 2 razy 2

  Czy zasób słów dziennikarzy i dziennikarek Plotka zaczyna się i kończy na "skradła (skradł) show"? Inaczej nie umiecie? Trzeba nie tylko pisać, ale i czytać, dopiero wtedy nabiera się elementarnego szlifu językowego.

 • Gość: Hgg

  Oceniono 8 razy 2

  Recepta na małżeństwo? Nic prostrzego jak tylko tolerować skoki w bok męża. Haha 😂 😂

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX