Księżna Kate na imprezie ponownie w tej samej kreacji. Tym razem jednak trochę ją zmodyfikowała. Bawiła się w towarzystwie Beckhamów

Minionego wieczoru Księżna Kate pojawiła się na Portrait Gala 2019 w Portrait Gallery w Londynie. Ponownie udowodniła, że jest mistrzynią modowego recyklingu, gdyż na salonach brylowała w sukni, którą miała na sobie dwa lata temu.

Odkąd księżna Kate zawitała do brytyjskiej rodziny królewskiej, jej styl zbiera masę pochwał. I nic w tym dziwnego. Kate bowiem wie, jak prezentować się perfekcyjnie. Co więcej, nie boi się eksperymentować z modą, co po raz kolejny udowodniła, pojawiając się na Portrait Gala 2019 w londyńskiej Portrait Gallery. 

Zobacz wideo

Księżna Kate po raz kolejny w tej samej kreacji

Kate tego wieczoru pokazała się w pięknej sukni do samej ziemi projektu Alexandra McQueena. Co jednak najciekawsze, w tej samej kreacji była również widziana w 2017 roku podczas wręczenia nagród BAFTA. Wówczas krój sukni był jednak nieco inny. Otóż, dwa lata temu kreacja miała hiszpański dekolt i nie posiadała rękawów. Księżna postanowiła delikatnie ją zmodyfikować i do sukni dorobiono krótkie rękawki. Efekt? Fenomenalny. Kreacja podkreśliła perfekcyjną figurę Kate, a uroku całej stylizacji dodała również subtelna biżuteria oraz lekki, rozświetlony makijaż

Co więcej, na tej samej gali pojawiły się również inne wybitne osobistości ze świata mediów czy show-biznesu. Wraz z księżną Kate bawili się tam między innymi David i Victoria Beckhamowie, Naomi Campbell, Kate Moss oraz Bianca Jagger. Trzeba przyznać, że to pierwszoligowe zestawienie gwiazd. 

DH

Więcej o: