16-letni syn Davida Beckhama spotyka się z gwiazdą "Stranger Things". Co na to jego mama? Okazuje się, że jest fanką Millie

Millie Bobby Brown jest obecnie jedną z najpopularniejszych nastoletnich aktorek na świecie. Gwiazda serialu "Stranger Things" podobno spotyka się z synem Davidem Beckhama.

Millie Bobby Brown szturmem podbiła serca fanów. Dzięki roli w serialu "Stranger Things" 15-letnia aktorka jest rozrywana przez producentów filmowych. Jest także miłośniczką mody, która regularnie pojawia się na pokazach mody. Jak donoszą brytyjskie media, to właśnie na jednym z nich miała poznać 16-letniego Romeo, syna Victorii i Davida Beckhamów.

Zobacz wideo

Millie Bobby Brown spotyka się z Romeo Beckhamem?

Jak informuje "The Sun", Romeo Beckham poznał Millie Bobby Brown po raz pierwszy w 2016 roku na gali UNICEF. Aktorka zrobiła wówczas na nim piorunujące wrażenie. W ciągu ostatnich trzech lat nastoletnie gwiazdy zaprzyjaźniły się. Znajomość niedawno przerodziła się w miłość.

To dopiero początki, ale już tworzą bardzo słodką parę. Victoria Beckham kibicuje im, ponieważ jest wielką fanką Millie - powiedział informator brytyjskiego tabloidu.

Do tej pory 16-letni Romeo był w cieniu swoich rodziców i starszego brata. Paparazzi nie interesowali się przesadnie jego życiem. Związek z Millie Bobby Brown z całą pewnością to zmieni. Szybko może się okazać, że będą najgorętszą parą tego roku.

Kibicujecie im?

AD