David Beckham i dzieci idą na pokaz Victorii. Romeo w stylizacji za 7 tys. zł wymięka przy Harper. Od ceny torebki 5-latki rozboli Was głowa

Victoria Beckham prezentowała swoją nową kolekcję podczas New York Fashion Week. W pierwszym rzędzie zasiadła jej bardzo stylowo (I DROGO!) ubrana rodzina.

Beckhamowie to niewątpliwie jedna z najbardziej stylowych rodzin show-biznesu. Kiedy David z dziećmi wybrali się na pokaz najnowszej kolekcji Victorii w Nowym Yorku, wyglądali jak żywa reklama najbardziej luksusowych i najdroższych domów mody.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Romeo zaprezentował się w eleganckim trenczu (ok. 550 £), garniturowych spodniach (745 £) i kaszmirowym szaliku (185 £) - wszystko od Burberry. W sumie rzeczy te warte są ok. 7 500 tys. złotych, choć wątpimy by za którąkolwiek Beckhamowie musieli zapłacić. W końcu 14-letni Romeo nie od dziś jest twarzą dziecięcej kolekcji brytyjskiego domu mody.

Jeszcze bardziej imponująco wygląda stylizacja Harper. Najmłodsza z klanu Beckhamów paradowała w sztybletach Gucciego za ok. 240 £ i z torebką YONA marki Goyard, której ceny dochodzą do... 1800 £. Suma tych dwóch rzeczy przekracza 11 tys. zł. Sporo jak na 5-latkę ;-).

Zobacz wideo

WJ

Więcej o: