Victoria Beckham podbija Instagram własnym filtrem. Dzieciaki gwiazdy testują aplikację. Harper skradła nasze serca

"Którą postacią jesteś?" - to popularna nakładka na Instagramie, z której korzysta szerokie grono gwiazd. Teraz Victoria Beckham doczekała się własnego filtra, czym postanowiła podzielić się z fanami. Razem z dziećmi testuje Instagramową nowość.

Victoria Beckham może pochwalić się nie tylko wysoką pozycją w świecie mody i międzynarodową karierą, ale przede wszystkim uroczą rodziną. Razem z mężem wychowuje czworo dzieci, z którymi spędza każdą wolną chwilę. Kobieta chętnie dzieli się z fanami w mediach społecznościowych swoim szczęściem. Dzieciaki Beckhamów to prawdziwe gwiazdy Internetu. Victoria i tym razem pokazała swoją familię i poprosiła bliskich o pomoc. Córka i syn wspólnie z mamą promują jej nowy filtr na Instagramie!

Pamiętacie, jak Beckhamowie spędzali wakacje? Wyglądają na szczęśliwych!

Zobacz wideo

"Którą VB jesteś?" - nowy filtr na Instagramie 

Wydawałoby się, że Instagramowe filtry przechodzą powoli do lamusa i niczym już nie potrafią nas zaskoczyć. Okazuje się jednak, że nowa, ale coraz bardziej popularna aplikacja "Którą postacią jesteś", zebrała spore grono sympatyków. Instagram, na podstawie naszego wizerunku, stwierdza, którą postać z danej bajki, filmu czy komiksu najbardziej przypominamy. Od niedawna możemy nawet sprawdzić, którą wersją Victorii Beckham jesteśmy - szefową, mamą czy trenerką fitness. 

Do zabawy i promocji filtra dołączyły dzieci projektantki - słodka Harper i przystojny Romeo. Młodzi Beckhamowie nie kryli zdziwienia wylosowanymi przez aplikację wersjami mamy. Dziewczynka otrzymała tytuł "Beauty Boss", a nad jej głową pojawiła się animowana postać Victorii w szlafroku, ręczniku na głowie i okularach przeciwsłonecznych.

Harper BeckhamHarper Beckham Instagram / @victoriabeckham

Romeo został... mamą! To właśnie taką zabieganą wersję projektantki zobaczył nastolatek przy swoim obliczu na Instagramie. Była wokalistka Spice Girls w białej koszulce, ciemnych okularach i z miską w dłoni, popija filiżankę kawy. Czyżby tak wyglądała codzienność pięknej gwiazdy?

Romeo BeckhamRomeo Beckham Instagram / @victoriabeckham

Victoria również wzięła udział w Instagramowej zabawie i namawia do skorzystania z własnego filtra wszystkich swoich obserwatorów. 

Którą VB jesteś? Odkryj filtr na moim profilu lub w moich stories i podziel się efektem, oznaczając mnie - napisała żona piłkarza.
 

Z Instagramowych aplikacji korzysta także Cheryl Cole. Brytyjska wokalistka podzieliła się z fanami filmikiem, na którym jeden z filtrów znacznie ją postarza. Czy kobieta rzeczywiście wygląda na 47 lat? 

BWO