Victoria Beckham porównała fotkę z dzieciństwa z aktualnym zdjęciem. Już wtedy wiedziała, co chce robić i nie był to śpiew

Na instagramowym profilu Victorii Beckham pojawiło się zdjęcie z dawnych lat. Piosenkarka nawiązała do największej pasji, która towarzyszy jej już od czasów dzieciństwa.

Victoria Beckham jest nie tylko piosenkarką i byłą członkinią girlsbandu Spice Girls, ale także projektantką mody. Jak się okazuje, tę ostatnią pasję rozwijała już od najmłodszych lat. W ostatnim poście na Instagramie pochwaliła się uroczym porównaniem aktualnego zdjęcia z fotografią z dzieciństwa. Artystka robi na nich dokładnie to samo!

Victoria Beckham i jej modowa pasja

Gwiazda podzieliła się ostatnio dwoma wyjątkowymi zdjęciami. Na jednym z nich widzimy Beckham, która "prasuje" ubrania jako mała dziewczynka, a na drugim już jako dorosła kobieta. Trzeba przyznać, że ten uśmiech mówi sam za siebie! Żona Davida Beckhama nawiązała do przygotowań swojej nowej kolekcji. Nawet w tak niecodziennej rzeczywistości rzuca się w wir pracy.

Od zawsze przeznaczona do pracowni? - pyta projektantka.

 

Fani nie kryją, że nie mogą doczekać się efektów.

Czekam niecierpliwie! 

Wow, zdradzisz coś jeszcze?

Victoria Beckham - rozwój kariery w branży modowej

Swoją pracę jako projektantka Victoria Beckham rozpoczęła w 2004 roku. Najpierw stworzyła linię okularów, bielizny oraz torebek DVB Style. Cztery lata później zadebiutowała na nowojorskim Fashion Weeku. Była gwiazda Spice Girls osiągnęła spektakularny sukces w branży, chociaż na początku niewiele osób wróżyło jej karierę w hermetycznym środowisku modowym.

W 2011 roku projektantka otrzymała tytuł Projektanta Roku, przyznawany przez British Fashion Awards. W 2014 roku Victoria Beckham otworzyła pierwszy butik, a w ciągu pierwszych sześciu lat działalności jej firma zarobiła 210 milionów funtów. 

Choć swoja karierę rozpoczęła jeszcze w czasie funkcjonowania grupy Spice Girls, pasja związana z projektowaniem ubrań zwyciężyła i pochłonęła czas piosenkarki. Nic dziwnego, skoro Victoria swoje zamiłowanie do mody odkryła już jako dziecko.

W dokonaniach projektantki wspiera ją rodzina. Na ostatnim pokazie kolekcji Victorii Beckham w pierwszym rzędzie - obok najważniejszych osób z branży mody - kibicował jej mąż wraz z dziećmi

Zobacz wideo Zobacz, jak Victoria Beckham spędziła wakacje z rodziną