Victoria Beckham na okładce meksykańskiego "Vogue". "Zastanawiałam się, czy w ogóle publikować to zdjęcie"

Victoria Beckham jest bohaterką najnowszego wydania meksykańskiej wersji magazynu "Vogue". Gwiazda nie była przekonana co do publikacji najnowszych zdjęć.

Victoria Beckham kilka miesięcy temu wzięła udział w sesji zdjęciowej w Nowym Jorku, której efekty możemy podziwiać w najnowszym, meksykańskim wydaniu magazynu "Vogue". Nikt nie spodziewał się wówczas, że sytuacja na świecie będzie tak krytyczna, toteż sama zainteresowana miała niemałe wątpliwości przed publikacją zdjęć w swoich mediach społecznościowych. 

ZOBACZ TEŻ: Victoria Beckham podbija Instagram własnym filtrem. Dzieciaki gwiazdy testują aplikację. Harper skradła nasze serca

Victoria Beckham na okładce "Vogue"

Najnowsze zdjęcia Victorii Beckham z "Vogue" robią niemałe wrażenie, jednak w obecnej sytuacji stają się o wiele mniej istotne, co zauważyła sama Victoria. O swoich wątpliwościach napisała na Instagramie. 

Nie wiedziałem, czy powinnam to opublikować, czy nie. Zdjęcia były robione jakiś czas temu, a teraz, gdy na nie patrzę, wydają się jakby powstały w zupełnie innej rzeczywistości. Kilka miesięcy temu świetnie się bawiłam, pozując dla meksykańskiego Vogue w Nowym Jorku. Pracowałam z  niesamowitą ekipą. Mam nadzieję, że branże kreatywne będą mogły nadal odgrywać rolę w umożliwieniu nam chwilowego ucieczki i inspiracji, gdy żyjemy w tych niespotykanych czasach - czytamy pod postem Victorii. 

Co ciekawe, ze względu na globalny kryzys, najnowszy numer "Vogue" z Victorią na okładce można pobrać za darmo. 

Z wielkim uśmiechem wspominam ten dzień zdjęciowy, dlatego postanowiłem się nim podzielić, a Vogue Mexico zadbało o to, aby pobrać kwietniowy numer za darmo. Mam nadzieję, że ci się spodoba. Dziękuję - zakończyła swój wpis. 
 

Musimy przyznać, że udostępnienie magazynu za darmo jest świetnym posunięciem, szczególnie teraz, gdy miliony ludzi straciło pracę. 

RG