Pokaz kolekcji Victorii Beckham. David kibicował żonie w pierwszym rzędzie, a ich córka zaprzyjaźniła się z... Anną Wintour. Działo się!

Wczoraj odbył się najnowszy pokaz kolekcji Victorii Beckham. Pojawiło się na nim wiele gwiazd i osobowości ze świata mody, jednak to jej najbliżsi wywołali najwięcej emocji.

Victoria Beckham już od kilku lat z powodzeniem projektuje ekskluzywne ubrania pod szyldem własnej marki. Jej pozycja jest już na tyle ugruntowana, że na pokazach pojawiają się najważniejsze osoby ze świata mody. Wczoraj miała miejsce prezentacja najnowszej kolekcji Victorii i z pewnością projektance nie zabrakło wsparcia najbliższych.

Rodzina wspiera Victorię Beckham

To był bardzo ważny dzień dla byłej członkini zespołu "Spice Girls". Victoria Beckham zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję na sezon wiosna-lato 2020. Gwiazda pokazała na swoim Instagramie mnóstwo zdjęć z tego wydarzenia i dzięki temu dowiedzieliśmy się, ile ważnych osób się na nim pojawiło!

 

W pierwszym rzędzie nie mogło zabraknąć oczywiście największych fanów Victorii, czyli jej dzieci i kochanego męża. David, Brooklyn, Romeo, Cruz i Harper dopingowali projektantkę obok najważniejszych osób z branży mody. Serce wszystkich skradła 8-letnia córka Beckhamów, która usiadła obok Anny Wintour i rozmawiała z nią jak z dobrą znajomą! Na pokazie pojawił się również m.in. Edward Enninful, który jest redaktorem naczelnym brytyjskiego Vogue'a.

 

Na pokazie Victoria zaprezentowała piękną kolekcję dla kobiet. Nie zabrakło obcisłych, jak i luźnych sukienek, szerokich spodni czy oryginalnych płaszczy. David na Instagramie opublikował gratulacje dla swojej żony.

Dużo miłości dla mamusi tego popołudnia. Dobra robota Victoria, jesteśmy z Ciebie dumni, jak zwykle - napisał.
 

Jeszcze niedawno cała rodzina Beckhamów spędzała wspólnie tegoroczne wakacje:

Zobacz wideo

Widać, że cała rodzina się mocno wspiera! Lubicie ich?

KB