Księżniczka Beatrice miała się zalać łzami na własnym ślubie. Powód? Okropny komentarz Meghan Markle

Brytyjskie media podają, że Meghan Markle zrujnowała ślub Beatrice. Podobno w okropny sposób skomentowała jej wygląd.

Księżniczka Beatrice w ostatnim czasie nie miała łatwych chwil. Arystokratka musiała dwukrotnie przekładać własny ślub. Najpierw z powodu afery pedofilskiej, z którą wiązano jej ojca, księcia Andrzeja, a później ze względu na obostrzenia sanitarne. Finalnie Beatrice poślubiła Edoardo Mapellego Mozziego 17 lipca. Uroczystość do samego końca była utrzymywana w tajemnicy i miała charakter prywatny. Jednak mimo to nie wszystko wyszło idealnie. Zagraniczne media donoszą, że księżniczka Beatrice na własnym ślubie zalała się łzami i wybiegła z przyjęcia. Jaki miał być powód?

Księżniczka Beatrice popłakała się na ślubie

Brytyjski tabloid "Woman's Day" uważa, że księżniczka Beatrice popłakała się przez żonę księcia Harry'ego, Meghan Markle. Ta podobno miała w okropny sposób ocenić wygląd arystokratki. Meghan miała wyrazić się mało przychylnie o tiarze Beatrice i sukni ślubnej. Obie te rzeczy należały do samej królowej Elżbiety II.

To była najbrzydsza sukienka ślubna, jaką dotąd widziałam! - miała powiedzieć Meghan.

Meghan MarkleMeghan Markle Women's Day

Jednak plotki magazynu szybko zostały zdementowane. Księżniczka Beatrice wcale nie płakała podczas ślubu, a fotografia, która była użyta w tabloidzie (kobieta wbiegająca w białej sukni i ocierająca oczy) nie ma nic wspólnego z księżniczką Beatrice. 

Wprawdzie Meghan Markle i książę Harry nie pojawili się na uroczystości, jednak mieli ku temu powód. Przyjęcie weselne odbyło się tylko dla najbliższej rodziny ze względu na bezpieczeństwo i obostrzenia. 

Magazyn "Women's Day" nie pierwszy raz przeinaczył prawdę o Meghan Markle. To właśnie w nim parę miesięcy temu mogliśmy przeczytać o sekretnym dzienniku Meghan, w którym księżna miała opisywać relacje z księżną Kate. Oczywiście żadne fragmenty dziennika nie istniały.

Zobacz wideo Dziś to uznani władcy, ale kiedyś byli royal babies