Meghan Markle i Harry nie pojawili się na ślubie księżniczki Beatrice. Mogli nie dostać zaproszenia przez skandal sprzed dwóch lat

Księżniczka Beatrice 17 lipca wyszła za mąż, podczas bardzo skromnej ceremonii. Na ślubie wnuczki królowej Elżbiety II zabrakło Meghan Markle i Harry'ego.

Meghan Markle i Harry musieli wiedzieć, że gdy przeprowadzą się do Stanów Zjednoczonych, kontakt z rodziną królewską będzie utrudniony. Zwłaszcza teraz, gdy cały świat mierzy się z groźnym wirusem. Parę ominęła rodzinna uroczystość, ale czy w ogóle dostali na nią zaproszenie?

Zobacz wideo Wpadki na królewskich ślubach Windsorów

Meghan Markle i Harry nie byli na ślubie Beatrice

Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozz wzięli ślub 17 lipca w Królewskiej Kaplicy Wszystkich Świętych, na terenie posiadłości księcia Andrzeja i Sarah Ferguson w Royal Lodge, w Windsor Great Park. Przyjęcie weselne było bardzo skromne i pojawili się na nim sami bliscy przyjaciele i rodzina pary młodej, czyli około 30 osób. 

W większości była to jego i jej najbliższa rodzina - mówił przyjaciel pary magazynowi "Town&Country".

W czasie ceremonii byli obecni między innymi królowa Elżbieta II, książę Filip oraz syn pana młodego z poprzedniego związku. Ślub członkini rodziny królewskiej był utrzymany w tajemnicy do samego końca, co jest raczej niepodobne do monarchii. Wielkimi nieobecnymi w czasie uroczystości byli Meghan Markle i Harry. 

Warto przypomnieć, że rodzice Archiego pojawili się na ślubie młodszej siostry Beatrice, Eugenii w 2018 roku. Meghan zdecydowanie przyćmiła wtedy pannę młodą, ponieważ ogłosiła, że jest w ciąży. Magazyn "Town&Country" podejrzewa, że Beatrice nauczona błędem młodszej siostry mogła nie wysłać parze zaproszenia. 

ZOBACZ: Meghan Markle ogłosiła ciążę bez ustalenia z księciem Harrym. Nowa książka zdradza szczegóły: To był skandal

Nieobecność Meghan i Harry'ego może być także spowodowane pandemią. Przemieszczanie się pomiędzy kontynentami jest teraz wyjątkowo trudne. 

Beatrice i Eduardo zaplanowali huczne wesele i uroczyste zaślubiny na 29 maja 2020 roku. Z powodu pandemii para musiała zrezygnować z przysięgi małżeńskiej w Kaplicy Królewskiej w Pałacu św. Jakuba. Po ceremonii planowano prywatne przyjęcie u królowej Elżbiety II, w ogrodzie pałacu Buckingham.