Księżniczka Eugenia jest w ciąży? Brytyjskie media są pewne, ale ona nie potwierdza. "Nie chce przyćmić zaręczyn siostry"

Księżniczka Eugenia spodziewa się dziecka? Od roku fani rodziny królewskiej czekają na ogłoszenie tej wiadomości i chyba wreszcie mają powody, żeby zacząć świętować.

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank ślub wzięli rok temu. Ceremonia w październiku została odrobinę przyćmiona przez informację Meghan Markle, która ogłosiła, że jest w ciąży. Teraz jednak, kiedy ani Meghan, ani księżna Kate nie ogłaszają, że spodziewają się dziecka, wszystkie oczy Brytyjczyków zwrócone są na księżniczkę Eugenię. I chyba wreszcie coś jest na rzeczy, bo jej ostatnie zdjęcia wzbudziły entuzjazm.

Księżniczka Eugenia jest w ciąży?

Meghan Markle urodziła Archiego, księżna Kate ma już trójkę dzieci (co nie oznacza, że nie może mieć kolejnych!), nic zatem dziwnego, że wszyscy uważnie obserwują księżniczkę Eugenię. Co kilkanaście dni pojawiają się jej nowe zdjęcia i Brytyjczycy patrzą, czy księżniczka nie ukrywa przed nimi ciąży. Zazwyczaj są to tylko domysły i doszukiwanie się ciążowego brzuszka na siłę. A jak jest tym razem?

Zdjęcia księżniczki Eugenii, rozmawiającej przez telefon w Londynie, wykonano w zeszłym tygodniu. Czarny materiał przylegał do jej ciała, wydaje się więc, że (jeśli odpowiednio zmruży się oczy i zachowa sporą dawkę optymizmu) Eugenia rzeczywiście może być we wczesnej ciąży.

Fani patrzą na zdjęcia i pytają:

Czy to ciąża?
To wygląda jak brzuszek ciążowy!

Dlaczego nie ogłasza tego razem z mężem? Brytyjczycy są pewni, że Eugenia zwleka z upublicznieniem tej informacji ze względu na swoją siostrę. Beatrice tydzień temu ogłosiła zaręczyny, zaś kto jak kto, ale Eugenia świetnie wie, jak to jest, kiedy ktoś kradnie Ci twoje wielkie wydarzenie. Ostatecznie Meghan Markle zepsuła jej w taki sposób ślub, ogłaszając swoją ciążę zaledwie dwa dni później. Zapewne Eugenia nie chce zrobić tego samego siostrze.

MAW

Zobacz wideo