Cezary i Katarzyna Żakowie świętowali "koralową" rocznicę ślubu. Aktor pokazał wyjątkowy portret sprzed 35 lat

Cezary Żak i Katarzyna Żak stanęli na ślubnym kobiercu 35 lat temu. Z tej okazji złożyli sobie wyjątkowe życzenia.

Cezary Żak i Katarzyna Żak są małżeństwem z długim stażem. Para poznała się jeszcze na studiach. Między nimi szybko zaiskrzyło, w efekcie 35 lat temu stanęli na ślubnym kobiercu. Takim pięknym stażem małżeńskim może pochwalić się niewiele par w show-biznesie. 

Cezary i Katarzyna Żakowie na ślubnym portrecie

Cezary Żak z okazji 35. rocznicy ślubu opublikował na swoim Facebooku wyjątkowe zdjęcie - portret ślubny, którzy zrobiono aktorom po uroczystości. Artysta zdobył się też na przepiękny i wzruszający wpis. 

Dziś nasza koralowa rocznica. Kłaniam się mojej żonie najniżej jak potrafię wciąż pełen miłości, podziwu i szacunku dla Niej - czytamy we wpisie. 

O rocznicy nie zapomniała też Katarzyna Żak. Aktorka również złożyła ukochanemu życzenia. 

35 lat temu, 24 sierpnia o godz 17.00 wyruszyliśmy razem w podróż... i płyniemy razem, czasem z prądem, czasem pod wiatr dziękując losowi za każdy dzień naszego wspólnego życia! - napisała na Instagramie. 
 

Cezary Żak i Katarzyna Żak - w czym tkwi sekret ich małżeństwa?

Na przestrzeni ostatnich lat wielokrotnie spekulowano, że Cezary i Katarzyna Żakowie planują rozwód. Aktorzy za każdym razem szybko ucinali te plotki. Nie ukrywali jednak, że jak to w małżeństwie, między nimi bywało różnie. 

Nasz zawód prowokuje do emocjonalnych huśtawek. Wiele razem przeszliśmy. Kilka razy mocno się staraliśmy. Było wszystko, nawet pakowanie walizek, ale kryzysy nas wzmacniały - powiedziała aktorka w wywiadzie dla tygodnika "Świat&Ludzie" . 

Katarzyna Żak zdradziła wówczas, w czym tkwi sekret idealnego małżeństwa, jakie udało jej się stworzyć z aktorem. 

Gdy spotkają się dwie osoby, mężczyzna i kobieta, bywa, że jest to mieszkanka wybuchowa. Jeśli jednak mają te same priorytety, przyjaźnią się ze sobą, bo że się kochają to naturalne - to taki związek łatwiej budować, łatwiej utrzymać i łatwiej się nim cieszyć. Bo musi być jakaś przyjemność w życiu z drugą osobą - przyznała. 

Szczęśliwym małżonkom gratulujemy i życzymy kolejnych szczęśliwych lat razem.