Roznegliżowany Romeo Beckham pozuje z nową dziewczyną. To młoda modelka, która już pracuje u Victorii Beckham

Na Instagramie Romeo Beckhama pojawiło się zdjęcie z ukochaną. Wyglądają uroczo.

Romeo Beckham to siedemnastoletni syn Davida i Victorii Beckhamów, który nie narzeka na brak powodzenia u kobiet. Aktualnie jest po uszy zakochany w swojej rówieśniczce - modelce o imieniu Mia. Para postanowiła nie ukrywać swojej miłości i pokazała się na Instagramie. Nie jest to jednak pierwszy raz, kiedy możemy oglądać ich razem. Ostatnio Romeo i Mia podzielili się wspólnymi fotografiami z wakacji w Kornwalii.

Zobacz wideo

Jeszcze niedawno w mediach społecznościowych głośno było o związku starszego brata Romeo, który wziął potajemny ślub ze swoją partnerką, Nicolą Peltz. Jak widać, nastolatek nie chciał być gorszy i pochwalił się swoim związkiem z modelką o blond włosach. Warto dodać, że Mia Regan właśnie dostała pracę u mamy ukochanego.

Romeo Beckham z dziewczyną na Instagramie

Na instagramowym profilu Romeo Beckhama pojawiło się najnowsze zdjęcie z dziewczyną. Nastolatek zapozował w samych bokserkach! Oboje wyglądają na bardzo szczęśliwych, podobnie zresztą jak na pozostałych wspólnych zdjęciach. Para była razem nie tylko w Kornwalii, ale też w Puglii, gdzie wypoczywała razem z rodzicami Romeo.

Romeo podpisał zdjęcie jedynie wymownym sercem. Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy od obserwatorów, którzy kibicują Beckhamowi i Regan.

Razem wyglądacie uroczo.
Najlepsza para.
Kocham Was - pisali internauci.

Romeo ma za sobą związek z gwiazdą "Stranger Things", Millie Bobby Brown, która już podczas pierwszego spotkania zrobiła na nim piorunujące wrażenie. Wtedy to zagraniczne tabloidy rozpisywały się na temat sympatii, jaką Victoria Beckham darzy wybrankę syna. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.