Joanna Kurowska opublikowała ostatnie zdjęcie ze zmarłą siostrą. W ten sposób pożegnała Hannę. "Zawsze będę cię kochać"

Joanna Kurowska pokazała na Instagramie ostatnie zdjęcie z siostrą. Fotografia została zrobiona miesiąc temu.

Pod koniec lipca Joanna Kurowska podzieliła się z fanami na Instagramie smutną wiadomością. Nagle zmarła jej siostra Hanna, co było wstrząsającym przeżyciem dla aktorki. Joanna Kurowska była z siostrą umówiona na spotkanie, do którego niestety już nie doszło.

Dzisiaj w nocy ku Zielonym Pastwiskom odeszła moja ukochana siostra Hania. Była najlepszym człowiekiem, jakiego znałam. Przez lata opiekowała się naszymi chorymi rodzicami. Była dobra, dobrocią, jakiej dzisiaj już nie ma... Dwa tygodnie temu byłam u NIEJ na Kaszubach. Byłyśmy tak beztrosko szczęśliwe. Za dwa dni miała przyjechać do mnie... Na stole w kuchni stoją jeszcze pierogi, które kupiłam dla Ciebie, bo wiem, że lubiłaś. Haniu, jadę do Ciebie... Moje serce krwawi... Boże, wbiłeś we mnie wszystkie noże - napisała Joanna Kurowska.

Teraz aktorka wspomina siostrę w smutnym poście na Instagramie.

Zobacz: Joanna Kurowska w żałobie. Zmarła jej ukochana siostra. "Za dwa dni miała przyjechać"

Joanna Kurowska pokazała ostatnie zdjęcie z siostrą

Zaledwie miesiąc temu Joanna Kurowska spędzała wakacje z siostrą Hanną w Karwieńskich Błotach. To właśnie z tego okresu pochodzą ich ostatnie wspólne fotografie. Joanna Kurowska opublikowała je na Instagramie, przy okazji pisząc również wzruszający post o Hannie. 

Śmierć i rozstanie, to wszystko, co musimy wiedzieć o piekle. Wiersz ks. Twardowskiego "śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą" nabiera innego wymiaru, kiedy go doświadczamy. Miałam to szczęście, że ta miłość i uwaga między nami była. A to, że była, wcale nie pomaga. Haniu, zawsze będę Cię kochać i pamiętać. Jesteś najlepszym człowiekiem, jakiego znałam, dobrym dobrocią, jakiej już dzisiaj nie ma. Dobrym naiwnością dziecka - napisała Joanna Kurowska.
 

Pod postem aktorki pojawiło się wiele słów wsparcia od fanów.

Bardzo współczuję.
Miałam okazję poznać pani siostrę jako dziecko. Przemiła i ciepło osoba. Strasznie mi przykro.
Rozumiem smutek - pisali fani.

My również bardzo współczujemy Joannie Kurowskiej.

Więcej o: