Gwiazda "Top Model" wyszła za mąż. Panna młoda postawiła na skromną suknię ślubną

Emilia Pietras, którą mogliśmy oglądać w pierwszej edycji "Top Model", właśnie wyszła za mąż. W sieci pojawiły się zdjęcia z ceremonii.

Emilia Pietras w 2010 roku była uczestniczką pierwszej polskiej edycji "Top Model". 23-letnia wówczas studentka ASP rozkochała sobie jurorów nie tylko swoją urodą, ale również historią. Przypomnijmy, że gdy trafiła do programu, była już młodą mamą rocznej córeczki. Nie przeszkadzało jej to jednak w studiowaniu, a także spełnianiu się jako aspirująca modelka. Emilia Pietras była nawet faworytką do finału, jednak odpadła w dziewiątym odcinku. Mimo że nie wygrała show, to i tak została zatrudniona przez jedną z agencji modelek. Jak się okazuje, w życiu prywatnym również jej się ułożyło. Dokładnie 15 sierpnia wyszła za mąż.

ZOBACZ TEŻ: Gwiazda "Top Model" dołączyła do obsady filmu "Dziewczyny z Dubaju". "Marzyłam, żeby wystąpić na wielkim ekranie"

Emilia Pietras z "Top Model" wyszła za mąż

Emilia Pietras spotkała na swojej drodze tajemniczego Piotra. Ten okazał się miłością jej życia. 15 sierpnia para zdecydowała się sformalizować swój związek. Zdjęciami z tego uroczystego wydarzenia podzielili się znajomi pary. Panna młoda przeszła niemałą metamorfozę od czasu swojego telewizyjnego debiutu. Przefarbowała się na blond i zapuściła włosy. Podczas ślubu zaprezentowała się w skromnej sukni ślubnej, do której dobrała białe sandałki, a jej fryzurę ozdabiała biała stokrotka. Patrząc na zdjęcia, które zamieścili znajomi pary młodej, na pierwszy rzut oka widać, że nowożeńcy nie widzą świata poza sobą. Zobaczcie zresztą sami.

 

Pozostaje nam jedynie życzyć wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

 
Zobacz wideo Jurorzy wrócili na plan "Top Model". Marcin Tyszka o wyglądzie Joanny Krupy: Jestem zaskoczony