Córka Moniki Bellucci w reklamie D&G. 15-latka to kopia mamy! Deva Cassel już robi karierę w modelingu

Najnowsze zdjęcia Devy Cassel tylko potwierdzają, że nastolatka ma przed sobą ogromną karierę w modelingu. Córka Moniki Bellucci nawiązała współpracę ze znaną marką.

Monica Bellucci i Vincent Cassel to wielkie gwiazdy Hollywood. Historia ich związku również jest iście filmowa. Poznali się w 1996 roku na planie filmu "Apartament", gdzie zakochali się w sobie do szaleństwa. Trzy lata później odbył się piękny ślub, a zakochani powitali na świecie dwie córki. Leonie jest najmłodsza i w maju skończyła 10 lat. Jej starsza siostra Deva ma 15 lat i już rozpoczęła pracę w wielkim świecie. Nastolatka ma prawdziwie gwiazdorskie geny, ogromny talent i niesłabnącą ambicję.

Córka Moniki Bellucci w reklamie Dolce & Gabbana

Mimo że Deva Cassel ma dopiero 15 lat, to już ma na swoim koncie pierwsze sukcesy. Córka sławnych rodziców jest ambitną młodą kobietą i pragnie zająć się w życiu modelingiem. Nastolatka już wcześniej wystąpiła w reklamie marki Dolce & Gabbana. To właśnie wtedy jej tata Vincent groził potencjalnym adoratorom. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Dziewczyna ponownie wzięła udział w sesji dla D&G. Na zdjęciach, które udało się zrobić paparazzi, Deva ma na sobie zwiewną, letnią sukienkę. Trzeba przyznać, że wygląda w niej naprawdę uroczo! Największą jednak uwagę zwracają jej włosy, które zdecydowanie odziedziczyła po mamie. Są długie, grube i mają piękny ciemny odcień. Wystarczy również spojrzeć na twarz Devy - przecież to kopia mamy!

Deva CasselDeva Cassel Forum

Również widzicie to podobieństwo? Jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć młodej modelki, wejdźcie do naszej galerii!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Monica Bellucci zawsze wygląda pięknie, ale teraz przeszła samą siebie. To też zasługa prześwitującego gorsetu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.