Anita Werner bez grama makijażu. To rzadkość: W "Faktach po Faktach" styl no make-up nie przejdzie

Anita Werner po hucznym debiucie na Instagramie postanowiła pokazać się w całkowicie nowej odsłonie. Zaprezentowała zdjęcie bez makijażu.

Anita Werner stosunkowo niedawno zaczęła prowadzić profil na Instagramie i już widać, że będzie bardzo aktywnym użytkownikiem. Dla fanów dziennikarki z pewnością to niemała gratka, ponieważ Anita chętnie publikuje zdjęcia i filmiki. Teraz pokazała się z całkowicie innej strony - pozuje bez grama makijażu. Zobaczcie, jak wygląda w naturalnej wersji.

ZOBACZ TAKŻE: Anita Werner zadebiutowała na Instagramie. "Najwyższy czas zacząć nową przygodę". Dodała prywatne fotki z partnerem

Anita Werner pokazała zdjęcie bez makijażu

Móc zobaczyć prezenterkę w takim wydaniu to prawdziwa rzadkość. Z powodu swojej pracy Anita Werner zawsze musi prezentować się bardzo formalnie, a co za tym idzie - z pełnym makijażem. Nic więc dziwnego, że internauci byli zaskoczeni taką fotografią.

Wolny poniedziałek to skarb. Z okazji wolnego, zrobiłam rano dwa prania i jedno zmywanie. Jutro "Fakty po Faktach" w TVN24, więc styl no make-up nie przejdzie. Pozdrawiam wszystkich i pracujących, i wypoczywających - napisała prezenterka pod zdjęciem.
 

Internauci są zachwyceni takim widokiem. Entuzjazm wyrazili w komentarzach.

Naturalnie jest najpiękniej.
Pani to zawsze w formie!
Cudnie widzieć Panią na Instagramie - czytamy pod zamieszczonym zdjęciem.

My z niecierpliwością czekamy na więcej zdjęć prezenterki.

Anita Werner - kariera

Z telewizją TVN24 związana jest od początku jej istnienia. Dziś należy do "starej gwardii" stacji. W ciągu 18 lat prowadziła wiele programów, m.in.: "Poranek TVN24", "Magazyn 24 godziny", "Dama Pik". Była także gospodynią kilku wieczorów wyborczych. Dziś jest twarzą "Faktów po Faktach" i jedną z największych gwiazd polskiego dziennikarstwa.

Zobaczcie, jak wyglądają inne gwiazdy bez makijażu. 

Zobacz wideo Porównaliśmy zdjęcia gwiazd w pełnym makijażu i te totalnie naturalne. Widać różnicę?
Więcej o: